Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ti bementek otthon cipovel a...

Ti bementek otthon cipovel a lakasba?

Figyelt kérdés
en nem, de a lakotarsam ugyan azzal a papuccsal jarkal bent amivel kint a folyoson is tehat kb ennyierovel cipovel is jarkalhatna. Ez engem nagyon zavar, de lehet neha tul aggodom az is a baj. Szerintetek lehet barmilyen fertozest / betegseget elkapni emiatt? :/ (Amikor hazamegy , videkre mindig felmosok de addigis valahogy lenni kell...)
2020. febr. 10. 22:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Általánosságban azt mondanám, nem, vagyis a lakásba bemegyünk, előszobában/konyhában levesszük.

De ha őszinte akarok lenni, mindketten rebellisek vagyunk, ha elfelejtünk valamit, simán visszalépünk cipőben a szobába is reggel. :D

Marad az a szabály, hogy legalább a szőnyegre nem lépünk cipővel. Ezt azért jobban sikerül tartani :)

2020. febr. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Az előszobába, konyhába, esetleg wc-re cipővel is beszoktunk menni. Én folyton mozgásban vagyok autóval a munkám ilyen, én sokszor ugrok haza munka közben akár wc-zés miatt, akár ebédelni, de sokszor ha a barátnőm otthon van akkor csak simán hazaugrok 5-10 percre olyankor nem veszem le a cipőt. Szobákba úgysem mászkálok be akkor. Meg ha kimegyek hétvégéken a házhoz dolgozni akkor is megesik hogy 1-2 dologért hazaugrok és akkor sem ugrok ki a cipőmből ha a konyháig megyek vagy az előtérig esetleg.

Azzal ha cipővel mászkálsz maximum a koszt viszed be fertőzést így is úgy is elkapsz az nem ezen múlik. Mi nekünk alapból jó az immunrendszerünk, nem aggodjuk túl ezt mert értelmetlen.

2020. febr. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Levesszuk a cipot miutan hazaerunk, de ha indulas elott kell meg valamiert visszamenni akkor cipovel maszkalunk. Ha csak hazaugrunk ketto percre, akkor is. Fertozest nem kapsz el, hacsak nem szokasod negykezlab maszkalni a foldon aztan nyulkalni a szadba. Vagy a foldrol enni.
2020. febr. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 subrette ***** válasza:
Nem megyek be. Az előszobában van egy cipőtároló polc, ott leteszem a kinti cipőt. Pupucs is van külön a lakásba és a kertbe.
2020. febr. 11. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Nem. Papucs is van kinti benti
2020. febr. 11. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Családiház, fával fűtünk, van amikor elkerülhetettlen.
2020. febr. 11. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Be, simán. Hozzátenném hogy szőnyeg nincs, pont ezért.
2020. febr. 11. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak pisilni megyek be mondjuk, nyugodtan végigtrappolok a gumicsizmával (nem disznószaros...:D), úgy is minden nap felsöprök, és ha már látszik a sár akkor felmosok. Szobába csak a házipapucsban megyek be (Férjem még a papucsot is leveszi ilyenkor, de nekem fázik a lábam, és úgy is én takarítok :D)
2020. febr. 11. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
egy kicsit azert megnyugtato hogy vannak azert paran akik bemennek. Mar nem azert, en kifejezetten nem preferalom, csak a mostani helyzetem miatt “megnyugtato”. De az aki bemegy, titeket nem zavar hogy pl az agyatokba is ugy fekszetek be hogy “koszos” a labatok? meg ha sokszor nem is latszik rajta kosz nyilvan ha ugy jarkaltok (cipovel is bent) akkor felviszitek oda is...
2020. febr. 11. 07:57
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem zavar. Ennyitől semmi baja nem lesz az embernek. Most mi bajod lenne attól, hogy fekszel az ágyban? Ugyanannyi, mintha állsz a földön. Semmi. Nem szoktam a zoknimat a párnához dörgölni :D

8-as voltam.

2020. febr. 11. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!