Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit csináljak a szomszéddal?

Mit csináljak a szomszéddal?

Figyelt kérdés
Albérletben élünk, már 2 éve itt lakunk. Mostanában az alattunk lakó elkezdett valótlan tényeket állítani rólunk a közös képviselőnek és a lakás tulajdonosának. Pl.: minden nap fúrunk, este pontban 7órakor minden nap bútort tologatunk és hajnali 3 órakor dübögünk. Na most a gyermekem most tanul menni, amit mondtam is neki, h ha elesik napközben és ezt ő hallja nem tudok ellene tenni, hisz csak nem köthetem ki a sarokba, na de a többi állítása valótlan. Nem akarom, hogy emiatt az ember miatt kirakjanak minket, hisz alapból sem egyszerű gyermekkel albérletet találni.
2020. febr. 13. 11:18
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Közöld vele, hogy zaklatásért feljelented!
2020. febr. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Beszéltél a bérbeadóval, hogy neki erről mi a véleménye?
2020. febr. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen beszéltem vele, elhiszi, hogy nem így van. De mivel nem él itt mem foglal állást ezzel kapcsolatban
2020. febr. 13. 11:45
 4/9 anonim ***** válasza:

Beszélj a közös képviselővel!

Gondolom panelben laktok, ott nagyon sokszor nem beazonosítható, hogy honnan jön a hang.

Ha 2 évig nem volt veletek probléma, nem valószínű, hogy most, amikor pici baba került a családba, most őrülnétek meg ilyen zajos dolgokkal.

Az alattad lakóval is beszélj, hogy amikor a fúrást, vagy a bútortologatást tapasztalja, jöjjön fel hozzátok, vagy te mész le hozzá, meggyőződni az állítás igazáról.

Az éjjel 3 órás dübögést nem tudom értelmezni, de ha a többi nem igaz, akkor nyilván ez sem.

2020. febr. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%

4-es vagyok

Egyébként - többek közt - nem tudom, hogy este 7-kor miért ne lehetne bútort tologatni?

Nekünk pl. az ágyazható kanapé kinyitása lehet másnak tologatásnak tűnne, de szerencsére nem panelben lakunk.

2020. febr. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Igen panelban lakunk. Én is gondoltam már arra, hogy valószínűleg amit hall, az máshonnan jön. Mondtam már neki, hogy jöjjön és nézze meg melyik beépített szekrényt tologatjuk mi minden nap (bár ez az állítás is érdekes, van olyan aki minden nap átrendezi a lakását? 🤷‍♀️)

Sajnos nem nagyon lehet vele beszélni, mert tipikusan az az ember aki csak a saját igazát fújja és nem hallgatja meg a másikat, de megprobálok vele újra beszélni.

2020. febr. 13. 11:59
 7/9 anonim ***** válasza:
A falak úgy viszik a hangokat, hogy nem tudni, melyik lakásból jönnek, csak hogy közös falról. Ti is halljátok, amiket a szomszéd leír?
2020. febr. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen hallottunk mar zajokat, mintha felettünk csinálnák (főleg este). De mi pont ezért nem mentünk fel, mert nem voltunk benne biztosak, hogy azok zajonganak akik felettünk laknak. És ezt is mondtam már neki, hogy felettünk is zajonganak, de erre csak annyit mondott, hogy ne utánozzuk őket. 🤦‍♀️
2020. febr. 13. 13:24
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyszerűn nem foglalkoznék vele,mondjon amit akar.
2020. febr. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!