Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Azért adta mert sajnált? Vagy...

Azért adta mert sajnált? Vagy ezt vehetem biztos nyerésnek? ( Szociális Önkormányzati Lakás pályázat)?

Figyelt kérdés
Sajnos elvesutettem egy szociális alapon elbirált önkormányzati lakás pályázatott. Tegnap kaptam mef rolla az értesitőt. Ma volt dolgom az önkormányzatnál és a hölgy aki ezt intézte megszolitott. Hogy sajnálja hogy nem sikerült erre félre hivott és azt mondta hogy van egy másik lakás de még nincs meghirdetve azt mondta probáljam meg adott hozzá igébylő lapot is.

2020. febr. 13. 12:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanannyi esélyed van mint az előzőre...
2020. febr. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%
Ha félre hivott akkor érteni kellett volna hogy a bélelt boritékot ne felejtsd el majd minél hamarabb.
2020. febr. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Van is nekem arra pénzem hogybélelt boritékot adjak neki. Egyépként segélyért voltam. Csak gondolta akkor hOGy mi a helyzet.
2020. febr. 13. 13:21
 4/7 anonim ***** válasza:
17%
Segélyért és azociális lakásért állsz sorba, de pénzzel teli boritékokat adogatsz? Próbált segíteni, hogy adjál be új pályázatot, hátha most sikerül. De, ha segélyből élsz, megint nem fogsz kapni.
2020. febr. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem is ez tünik reálisabnak persze egész hónapban 3000 Ftból élek
2020. febr. 13. 13:34
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
És akkor mègis miből szeretnél lakást fizetni...? Ott is van lakbér, rezsi, amit fizetni kell.
2020. febr. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hagyuk inkább én gyes plusz csaladi potlékot kapok a férjem meg kap 130 ezer ft munkabért kellet az a segély és kész nem tartozok beszámoloval.
2020. febr. 13. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!