Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogy oldjam meg a szemétszálli...

Hogy oldjam meg a szemétszállitást?

Figyelt kérdés

A ház amiben lakunk egy kicsi emeletes ház, nem számit lakóingatlannak mert nem elég nagy magának a háznak a területe, hiába van pl kert meg a padlás, ami igazából szobának van berendezve. Ezért nem lehet igényelni kukát, a kukások meg egy ideig elvitték úgy, hogy raktam ki nekik sört. Most már igy sem viszik el, és amikor ők erre járnak és sosem vagyok itthon, mindig dolgozom.

Ti mit tennétek? Ha irok kérvényt az érne valamit, vagy mégis mit lehet ilyenkor?

Az, hogy szomszédnak odaadogatom, az kilőve.


2020. febr. 18. 09:42
 1/8 anonim ***** válasza:
73%

legális megoldás hogy elviszed a telepre és pénzért leadod.

kevésbé legális, hogy a szemétszállító napon belerakod egy félig üresen kirakott kukába

2020. febr. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha amúgy is jár arra a kukásautó, akkor egy kérvénnyel nem veszítesz semmit.
2020. febr. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%

"legális megoldás hogy elviszed a telepre és pénzért leadod."


Szemetet szeméttelepen csak EWC kóddal és engedéllyel lehet leadni, azt is csak különválogatva (ami háztartási szemét esetén lehetetlen) és úgy sem vesznek át mindent, ha nincs kedvük. Meg persze fizetni kell érte. Hulladékudvarban sem adhatod le. Szabályosan nem tudsz csinálni semmi.

2020. febr. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%

persze utolsó, nem kell tévképzeteket terjeszteni.

Pesti zsákot még a praktikerben is lehet venni...

[link]

Hasonló opció minden szemétlerakónál van...

2020. febr. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%

"Pesti zsákot még a praktikerben is lehet venni..."


És mire mész vele Miskolcon? Vagy Debrecenben? Stb. Nem Budapest egész Magyarország...

2020. febr. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ezért mondtam hogy pesti zsákot a praktikerben IS lehet venni.

ha elolvasid rendesen, azt írtam minden szemétlerakóban van ilyen megoldás, legfeljebb ott helyben kell megvenned a zsákot. vagy fizetés ellenében leadni a szemetet... csak meg kell kérdezni őket

2020. febr. 19. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"ha elolvasid rendesen, azt írtam minden szemétlerakóban van ilyen megoldás, legfeljebb ott helyben kell megvenned a zsákot. vagy fizetés ellenében leadni a szemetet... "


Még mindig nem érted hogy Budapesten kívül nem lehet ilyen zsákot venni, legalábbis itt Győrben biztos nem lehet. Azt sem érted (gondolom még életedben nem voltát szeméttelepen) hogy szemetet csak úgy nem adhatsz le, fizetés ellenében sem.



"csak meg kell kérdezni őket"


ezt a tippet ajánlom neked is. Azelőtt mielőtt hülyeségeket kezdesz el ide irogatni.

2020. febr. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7

Nálunk speciel lehet zsákot venni. (Pest megye, pesti oldal)

2020. febr. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!