Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Érdemes átmenni Pécsre?

Érdemes átmenni Pécsre?

Figyelt kérdés
Gondolkodok, hogy egy pesti egyetemről átmegyek Pécsre. Érdekelne, hogy milyen ott az élet, milyen szórakozási lehetőségek vannak, milyen a város színvonala, hangulata és hogy úgy általában milyen a város. Továbbá van-e munkalehetőség
2020. febr. 24. 09:12
 1/3 anonim ***** válasza:
58%
Pécs egy nagyon jó hely ilyen szempontból. Munkalehetőség terén is átlagos, ha keresel, biztosan találsz valami munkát. Csövesek nyilván vannak, a keleti részt érdemes elkerülni nagy ívben, illetve talán a légszennyezettség az, ami hátránya sajnos a városnak, sajnos ez érződik is. De amúgy semmi vészes. Úgyhogy, gyere bátran, jól fogod magad érezni. Melyik szakra jelentkeztél?
2020. febr. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Pécsi vagyok eredetileg, 18 évig visszaszámoltam a napokat mikor mehetek végre...egész Pécs kb Pesten van..hülyeségnek tartanám innen oda költözni..de kinek mi
2020. márc. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
miért vagyok lepontozva??? miért hazudnak maguknak az emberek?? van kb két disco a városban heti 1-2x nyitva, azok is többnyire üresek, ehhez képest Pesten minden nap van hova menni bőven ha valaki akar. Munkahelyek nincsenek, vagy alulfizetettek. Még a vásárlási lehetőségek is viccek. Neten, vagy Pesten kell megoldani ha nem az ázsia kincséből öltözködsz. Most odahoztak egy valagnyi arab/kínai egyéb egyetemistát, azok raknak valamennyi pénzt a gazdaságba, de ennyi. Árak mindezek ellenére simán vannak Pesti szinten, vagy sokszor magasabb. Emberek nagy része bunkó, befordult és frusztrált. Azok élvezik az ottani életet akiknek a szüleinek van valami állami, protekciós túlfizetett állása és eltartják őket.. meg akiknek megalszik a tej a szájában.
2020. márc. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!