Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen Siófok levegője?

Milyen Siófok levegője?

Figyelt kérdés
Nem voltam még ott, de tetszik a hely. Oda költöznék. De többen mondták, 1 helybeli is, hogy nagy az átmenő forgalom, így igencsak szennyezett a levegője. Mit lehet erről tudni?
2020. febr. 25. 19:09
 1/3 anonim ***** válasza:
ha nem voltál még, akkor hogy tetszhet?
2020. febr. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Nem mondanám rossznak. Budapesthez vagy Dunaújvároshoz képest semmiképpen!

A főútakat leszámítva, nincs komolyabb forgalom sehol.


Mellesleg ha rám hallgatsz, nem költözöl ide! Én épp azon vagyok, hogy elhúzzak a környékről. Munka nem igazán van. Max nyáron, ott is sokszor heti 1 szabadnappal (jobb esetben), és napi 12 órával. A nyarat leszámítva nem lehet itt semmit csinálni. Novembertől márciusig nagyon durva pangás van.

2020. máj. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem tökre rendben van. Szerintem egyáltalán nem rossz a levegője. Én belvárosban lakom, de nem nagyon szokott lenni olyan, hogy most bekell csukni az ablakot mert annyira sok a füst. Az átmenő forgalom inkább az autópálya miatt van. De ott sem rossz a levegő.


Tele van zölddel az egész város. Nem egy betondzsungel, tehát nem kell ettől félni

2021. febr. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!