Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Elektronikai hulladékot...

Elektronikai hulladékot elvisz valaki ingyen vagy kis pénzért?

Figyelt kérdés

Akinek nem viszik el a cuccait ingyen hova vagy kivel szokta elvitetni?

3db tévé, 3db hűtőgép, 1 db gáztűzhely, 2 db rádió ( nagyon régi), lemezjátszó ingyen elvihető!


Nagyon undik, nagyon büdik és nagyon rosszak tehát alkatrésznek sem jók, igazából "vasas" emberek érdekelnének akik elvinnék.

Sőt még én fizetek 5 ezer Ft-ot ha elviszed úgy hogy lecipeled a 4. ről ( lift nincs).


A képeken a porszívó kivételével mindet elkéne tüntetni.


IV. kerület, Újpest, városkapu metrómegállónál holnap délután valaki zsigulátoros utánfutós?


[link]


[link]


2020. márc. 6. 19:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Az éves lomtalanítás ingyen elviszi.
2020. márc. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De nekem holnap kell hogy elvigyék.
2020. márc. 6. 20:12
 3/14 anonim ***** válasza:
95%

#1

Elektronikai hulladékot nem viszik el. Nem is szabad kitenni. Legalábbis nálunk így van.

2020. márc. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha elviszed vastelepre akkor kb 10-15 ezer körül lenne szerintem, ha nem több. Cigányok elvinnék esetleg pár ezer forintért, de én olyat nem igazán engednék fel (nem cigányt, hanem olyat aki bármiből pénzt csinálna, mi s garancia, hogy nem jön vissza?).
2020. márc. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%

Hűha... hogy kerültél ebbe a helyzetbe?...

Akkor kell fogadj egy lomist, és sok pénzért elszállítja a hulladéklerakóba.

Vagy oda, ahol most lomtalanítás van, tehát a XIII. kerületbe, ahol holnap lehet lerakni, nem tudom, melyik részén van az, csak az ott lakók tudják.

Elég sok lesz.

2020. márc. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
37%

3: Hát pedig nem szerepel a tiltólistán, és akkor szokták kitenni, el is viszik.

Csak gumiabroncsot láttam eddig, hogy azt otthagyta az FKF.

[link]

2020. márc. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Falragaszon hirdették régebben, tőlünk is elvittek valamit: 0620-9950-290
2020. márc. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

#7

Nálunk (Pest megye) nem viszik el és a lomtalanítást sem utcaszinten, hanem egyénileg végzik - egyéni hívásra - egy évben 1x.

Az elektronikai cikkeket meg egy évben 1x, egy bizonyos napon lehet leadni a Polgármesteri hivatal udvarán.

2020. márc. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
8: Budapesten sok ilyen egy bizonyos nap van. Kerületenként van 8-12 körzet, és körzetenként van egy bizonyos nap, oda el lehet szállítania a kérdezőnek, most pont a szomszédos kerületben van ilyen.
2020. márc. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
93%

Hulladékudvarba ingyenesen el tudod vinni.

[link]

2020. márc. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!