Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Darálós WC először eldugult,...

Darálós WC először eldugult, majd eltört valami cső. Megjavították most viszont fekália szag van folyamatosan. Mi lehet ennek az oka? Hívjam ki harmadszor is a szerelőt?

Figyelt kérdés

2020. márc. 20. 19:09
 1/7 A kérdező kommentje:
Elolvastam a munkalapon, először dugulás volt, majd másnap eltört estére a visszacsapó szelep, azt cserélték ki... de borzalmas a szag ami jön folyamatosan.
2020. márc. 20. 19:13
 2/7 anonim ***** válasza:
68%

"Hívjam ki harmadszor is a szerelőt?"

Ha szereted a szarszagot, akkor nem kell.

2020. márc. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A kérdés arra irányult, hogy hátha megtudom oldani házilag is a problémát, mivel anyagilag eléggé megterhelő két naponta szerelőt fizetni, én meg épp elvesztettem az állásomat.

Örülök hogy te ennyire jól szórakozol más nyomorán, ne kelljen szarszagot szagolnod két szerelés kifizetése után soha.

Ha segíteni nem tudsz legalább maradtál volna csöndben, alpári idióta.

2020. márc. 20. 19:53
 4/7 anonim ***** válasza:
Sajnos senki nem gondolatolvasó, a kérdésed nem tartalmazott semmifél arra utaló állítást, hogy te saját magad szeretnéd ezt megjavítani. Legközelebb fogalmazz pontosabban.
2020. márc. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igazad van, nem volt elég pontos, nem gondoltam a kevésbé éles késekre a fiókban, akik azt feltételezik, hogy nem tudom eldönteni szeressem-e a szarszagot, vagy ne! My fault, bocsi!

A segítséget továbbra is köszönöm, ja nem.

A témát lezártam, szép estét neked.

2020. márc. 20. 20:22
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet törött szelepet szivárgóra cserélni. Csak rákérdeznék, hogy kijavítják-e a saját hibájukat! Ha netán nem, akkor jöhet az "ér-e annyit a cég" versike, szerintem boldogulsz te ezzel.
2020. márc. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Holnap jön vissza a szerelő, fél év garancia van a munkájára... de azt mondta szagokat nem érezhetnék...Hihetetlen hogy mennyire megbízhatatlanok már a szakemberek, egy dugulásér hívtam, azóta a harmadik problémáért kell visszahívni harmadszor egy héten belül... :(((
2020. márc. 22. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!