Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Nálatok hogy száradnak meg...

Nálatok hogy száradnak meg ilyenkor a törölközők?

Figyelt kérdés
Törölközőszárítós radiátorom van, de nemigen kapcsol már be, ahhoz nincs elég hideg. Viszont amióta van ez a járványos időszak, amikor még kézmosás előtt is kezet mos az ember, esélye sincs a törcsinek megszáradni napközben, folyton tiszta víz. Pedig próbálom előbb lerázni a kezemről a víz nagyját, de túl sokat nem segít. Nálatok ez hogy működik? Van valami jó tippetek? Mégse kelljen már minden egyes nap újat kirakni...
2020. márc. 31. 16:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
67%
Erkelyek korlátjaira .
2020. márc. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Zárd el az összes! radiátort és kizárólag a törölközőszárítós legyen nyitva és a termosztátot vedd feljebb annyira,hogy bekapcsoljon a rendszer. Ha megszáradt rajta a ruha akkor letekered a termosztátot.
2020. márc. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Nekem nincs erkélyem :(

2., köszi, kipróbálom.

2020. márc. 31. 17:13
 4/17 MancsWolf ***** válasza:
Nálam mivel a törölközőszárító az első fűtőtest a kazán után, majdnem mellette van, így szinte mindig langyos legalább. Mert mire a többi felmelegszik legalább annyira hogy a szobai termosztát valamit érez belőle, az már forró.
2020. márc. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Használj több kéztörlőt, be csak egyet.
2020. márc. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Én a kamrában 20 cm-re a plafontól kihúztam 3 zsineget, amit oda felakasztok, reggelig megszárad. Télen - nyáron.
2020. márc. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 mindentudó99 ***** válasza:
Én úgy oldom meg hogy nem figyelek rá hogy megszáradt e vagy nem. Évtizedek óta bevált módszer.
2020. márc. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Most hogy itthon vagyunk, naponta 2x cserélek kéztörlőt a mosdóban és egyszer a fürdőszobában, nem várok arra hogy megszáradjanak.
2020. márc. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%

száritógép természetesen.

hahó a 21. században élünk..

2020. márc. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
88%
# 9 : Hahó, sosem volt szárítógépem, nem is akarok. Most akkor ki fog vetni a társadalom??
2020. ápr. 1. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!