Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mi lehet ez az elviselhetetlen...

Mi lehet ez az elviselhetetlen hajnali zúgàs?

Figyelt kérdés

Németországban élek egy hónapja egy panelban, és felfigyeltem arra, hogy minden egyes éjszaka három órától kb öt óráig valami megàllàs nélkül zúg, de nagyon hangosan, olyan hangosan, hogy aludni sem tudok ebben az idővallumban, hiába használok füldugót+szorítok a fejemhez párnát, vagy egyebek. Olyan mintha az ablak alól jönne és olyan hangja van a zajnak, mintha valami hatalmas ventillàtor pörögne. Jelenleg sem tudok aludni, és már fáj ettől a hangtól a fejem is.

Szerintetek mi lehet ez? Mit tegyek ez ellen? Ha továbbra is így fog ez folytatódni én meg fogok bolondulni itt, miota kijöttem nem tudok normálisan aludni, mert mindig felriaszt ez a borzasztó zaj.


2020. ápr. 1. 03:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Ezt nehéz kitalálni... :D

Nincs alsó/fölső szomszédnak klímája? (talán azzal fűt)

Esetleg (németeknél előfordul) valamelyiknek beépített terasza, elszívással? Szoktak ilyesmit csinálni, hogy legyen egy fűtött dohányzójuk...

2020. ápr. 1. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Miért nem nézed meg? Mi honnan a rákból tudnánk? Találgassunk aztán hátha bejön?
2020. ápr. 1. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A szomszédok kibírják? Érdeklődj nálunk.
2020. ápr. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mosógép?

Mikor mi laktunk panelben, a szomszéd az éjszakai áramot használta a mosáshoz, mert az jóval olcsóbb.

Nem tudom, Németországban van-e éjszakai áram.

2020. ápr. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is időzített mosógép vagy klíma, geotermikus fűtés. Ha túllép bizonyos decibelt, itthon fel lehet jelenteni, de első körben érdemesebb kinyomozni, ki az, és vele beszélni.
2020. ápr. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igen, én is hasonlókra tippeltem, már körbejàrtam a házat nem egyszer, de mindenhol hallani. Mindenesetre megkérdezek majd egy-két szomszédot, ha összetalálkozok velük.

Az értelmes válaszolóknak ment a zöld kéz.

2020. ápr. 1. 14:41
 7/7 anonim válasza:
Robotporszívó? Elég lakó ellenes beállítással :D
2020. ápr. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!