Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit csináltok a szabadidőtökben?

Mit csináltok a szabadidőtökben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most, hogy rengeteg szabadidőtök lett (gondolom), kíváncsi vagyok, hogy Ti mivel foglaljátok le magatokat. Van valami hobbitok?:D



2020. ápr. 7. 18:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%
Mi az a szabadidő? Mióta nyugdíjas lettem ezt a fogalmat nem ismerem.
2020. ápr. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
Főzök, takarítok, tornázok, filmet nézek, sorozatot nézek, kirándulok a boltba. Nagyjából ezeket variálom.
2020. ápr. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 mindentudó99 ***** válasza:
61%
Hát azért nem lett mindenki munkanèlküli.
2020. ápr. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
70%
Én leggyakrabban maszturbálok
2020. ápr. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%
Én továbbra is dolgozom , annyi különbséggel, hogy itthon.
2020. ápr. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem a kérdező arra gondolt, hogy munka után mit csináltok... Azért használt ilyen szavakat, mint 'hobbi' és 'szabadidő'. Csak látom nem mindenkinek esett le :D
2020. ápr. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 mindentudó99 ***** válasza:
73%
Mint eddig horgászat és fèmdetektorozás.
2020. ápr. 8. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A műhelyben már vigyázzban áll minden, egyre többet zenélek, és még bőven be kell járni dolgozni. Ez csak egy kis letét a fellendülésre.
2020. ápr. 8. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
83%
Homeoffice mellett próbálom rávenni a gyerekeim, hogy tanuljanak és mozogjanak is valamit, plusz főzök, mosok, takarítok, vásárolok - aztán kb. a lopott percekben felnézek ide, ha meg észreveszik, hogy épp nem dolgozom, máris legózhatok :)
2020. ápr. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nincs sokkal több szabadidőm, mint amúgy. Az a kis plusz ami van, az el is megy az itthoni tornára.

Azon kívül a normál szabadidőmben ugyanaz, mint eddig: olvasás, filmezés, sorozatnézés, rajzolás, netezés, videojátékok, társasjátékok, túrázás, extra házimunka, sütés-főzés, tanulás, fotózás többnyire.

2020. ápr. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!