Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mitől lehet csatornaszag a...

Mitől lehet csatornaszag a fürdőszobámban?

Figyelt kérdés
1 hónapja az alattam lévő 3 szinten kicserélték a vízvezetéket, mert csőtörés volt. Nálam nem nyúltak semmihez. Ahogy befejezték a munkákat, az én fürdőszobámban reggel és este (azaz amikor nincs használva a lefolyó) írtózatos bűz áramlik a mosógépem felöl. Fél éves készülék, a szifont ellenőrizte szakember és rendben találta, nincs fennakadva benne a golyó. Ha az én részemről nincs probléma, akkor mi okozhatja az elviselhetetlen bűzt? A 3 szinten történt vezetékcsere csorán barmolhattak el valamit? Felettem még van 1 szint, ahol ugyanúgy nem történt változtatás, ahogy nálam, így a bűzelzáró visszacsapó szelephez sem nyúltak hozzá.
2020. máj. 21. 14:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez, "neaggyisten" az én lakásomban lenne, meg tudnám .mondani. De a helyzeti ismeret híján csak hülyeségeket lehet mondani
2020. máj. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hivj szakembert
2020. máj. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Látta szakember, akinek lövése sincs a témáról.
2020. máj. 21. 15:04
 4/8 anonim ***** válasza:
az jo szakember lehetett
2020. máj. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Esetleg a kérdésre is lehetne válaszolni.
2020. máj. 21. 19:39
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy az aknán terjed, ahol a csövek jönnek?
2020. máj. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az érintett lakásban, vagy az alattad levőben nem érezni?
2020. máj. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem érezni sajnos, csak nálam.
2020. máj. 22. 05:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!