Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Miért hallok néha riasztót?

Miért hallok néha riasztót?

Figyelt kérdés
Most hogy megjött a jó idő, minden éjjel nyitva van az ablakom. Viszont néha éjszaka hallom valaminek a riasztóját. Heti 2-3 éjjel biztos. 1-2 percig szól utána pár percig nem, majd pár perc múlva előröl kezdi és ez így meg kb fél órát. És mindig éjfél fele van ez. Engem nem nagyon zavar mert éppen hogy csak hallom, de a közelben lakóknak biztosan zavaró. Valakinek van ötlete mi lehet ez? Nem hiszem, hogy ugyanabban az időpontban, heti többször is és pont ugyanoda betörnének. Talán valami elektromos hiba?

2020. jún. 12. 23:45
 1/3 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Nekem egy időben párnaponta éjjel kettő körül szólalt meg. Az egyik nyitásérzèkelő romlott el. De hogy miert mindíg éjjel szólalt meg rejtéj.
2020. jún. 13. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
#1 nálad szerintem talán a hőtáguláshoz lehetett köze, hogy éjszaka hűvösebb volt kicsivel és ezért valahogy talán.
2020. jún. 13. 08:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Sétálj éjjel és keresd hol szól.
2020. jún. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!