Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ha valaki emeletes-házba vesz...

Ha valaki emeletes-házba vesz futógépet; és mondjuk nem a földszinten lakik, az zavarja a szomszédokat? Pl alatta lakót. Vagy az a folyosó-rész, ilyenkor oda szokás rakni a futógépet? Vagy esetleg a pincébe lejárni kondizni?

Figyelt kérdés

Szokás egyáltalán oda egyébként venni futógépet? Mennyire zavaró? Tudnátok esetleg példát, hasonlatot mondani? Mondjuk hangerőben, vagy egyéb tevékenységben (pl kalapálás), ami hasonló zavarást, idegesítést válthat ki? Zavaró ez egyáltalán? Mennyire dübög?

Pozitívum, mert nem kell kimozdulni és kerülgetni az embereket, ha mondjuk tegyük fel, nincs udvara; meg pl nem végigfutsz egy futóútvonalat; hanem otthon vagy, biztonságban, és mondjuk nem egy úton futsz át. Meg szerintem pl akkor ez mondjuk jobban fogyaszthat, mint egy szobabicikli adott esetben; mert ott közben ülsz; futás közben talán jobban rázkódik a hasad; mint bicón; de akár egy szobabicikli is lehet jó; annak tudom, hogy nincs nagy hangja; de egy futópadon csattoghat, ha futunk, amikor lépkedünk azon a futószalagon, ami így megy körbe, és mondjuk nem a leglassabb fokozaton.


Előre is köszönöm.



2020. jún. 19. 14:21
 1/7 A kérdező kommentje:
Tudok olyat is, ahol van egy ilyen lezárt folyosórész, vagy nem is feltétlenül lezárt; ami szintenként van egy; és akkor ha lezárt, adott emeleten minden lakónak van hozzá egy kulcsa, ha meg nem lezárt, akkor ugye nyitás-zárás nélkül lehet oda pakolni. De pl mondjuk bicikli, régi játékok, régi karácsonyfa, stb.
2020. jún. 19. 14:23
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekünk vett a fölöttünk lakó, onnantól nem volt zavaró, hogy tudtuk, mi az (addig csak az idegesített kicsit, hogy nem tudtuk). De ez téglaház, nem panel, a panelban minden más.
2020. jún. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, érdekes, hasznos komment volt, ment a zöld.

Aki még tudna hozzászólni, kérjem, írjon. :)

2020. jún. 19. 14:38
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivrl az esetek 90%-ában ruhaszárótóként végzi, nem zavarja a kutyát sem...
2020. jún. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

LOL, köszönöm a választ, ment a zöld erre is. :)

Aki még hozzá tudna szólni, kérem, szóljon. :)

2020. jún. 19. 21:36
 6/7 anonim ***** válasza:

Mi újszerű téglában élünk. A fölöttünk lakónak van mindene. Nem hazudok, esküszöm, hogy az a mini sztepper/lépcsőzőgép zavar a legjobban. Pedig csak egy kis zsírt kéne neki locsolni.

Az elején voltak problémáink, akkor még sokat használták a futógépet. Felmentem és elmondtam nekik illedelmesen, hogy nem tudom mit csinálnak esténként, de brutálisan dübög a fejünk felett a menyezet. Rendesek voltak, mert egyrészt vettek alá valami szigetelő cuccot, amitől halljuk ugyan, ha fut, de nem dübög úgy, másrészt emberi időben használja, nem este későn, vagy korán reggel, így egyáltalán nem zavar. Mindenhonnan, mindenkitől szűrődnek ki zajok, nekem ez így elviselhető abszolút.

2020. jún. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, erre is ment a zöld ! :)

Ha van még valakinek hozzáfűzni - valója; kérem, fűzze ! :)

2020. jún. 20. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!