Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » MTD fűnyíró meghibásodás?

MTD fűnyíró meghibásodás?

Figyelt kérdés

Adott egy MTD Smart 38E típusú elektromos fűnyíró.

Az lenne a problémám, hogy elég gyakran beremeg az egész gép, a motorja majdnem megáll, így vágni nem lehet vele.


Amiket megnéztem:


-A kés nem deformált

-Biztos, hogy nem a főtengely hajlott el


Mivel levettem róla (a motorról) az ékszíjat, és csak magát a motort indítottam be, tudom, hogy azzal van baj, ezért csak arra lennék kíváncsi, hogy mi baja lehet?



2020. jún. 19. 17:05
 1/8 A kérdező kommentje:
Mivel már több éves gép, garancia nincs rá
2020. jún. 19. 17:06
 2/8 anonim ***** válasza:
Motor csapágy?
2020. jún. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Majdnem ugyanilyen motor van benne, megnéztem, a forgórészek nem kotyognak nem csörögnek.


[link]

2020. jún. 19. 20:45
 4/8 A kérdező kommentje:
A tekercsnek úgy tűnik semmi baja
2020. jún. 19. 20:46
 5/8 A kérdező kommentje:
De lehet, hogy tényleg csapágyas. Csak biztosan a nagy fordulatnál jelentkezik a remegés.
2020. jún. 19. 20:51
 6/8 anonim válasza:
Nálam a fék okozott problémát, folyton beregadt, nem indult el, ezért kiszereltem. A másik, hogy egy idő után egyre nehezebben indult majd végül nem indult. Elvittem egy tekercselőhöz, aki megmutatta, hogy a fél tekercselés alu vezetékkel volt megoldva. Újratekercselés óta hibátlanul működik.
2020. jún. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. :)

Nos, darabokra szedtem...csapágyas. Szerencsére olcsón megúszom :)

2020. jún. 20. 10:55
 8/8 A kérdező kommentje:
A fele csapágygolyó már hiányzott belőle
2020. jún. 20. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!