Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Sistergő hangot ad a fél éves...

Sistergő hangot ad a fél éves bojler és éget szak van. Felrobbanhat?

Figyelt kérdés
Am egy kis fahászban lakunk és akkor ha az robban leég minden. Lehet megkéne csak nézni, de apám nem veszi komolyan, mert ő egésznap nincs itthon és nem fogja megnézni, mi anyámmal meg nem merjük és nem is értünk hozzá.
2020. jún. 26. 18:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Te vagy anyád vagy apád hiába nézi meg, ha baja van, az nem látszik rajta, ehhez hozzáértö szakember kell.
2020. jún. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Apám ért az ilyen dolgokhoz. De szakemberre a jelen helyzetünkben úgysincs pénzünk.
2020. jún. 26. 18:44
 3/9 anonim ***** válasza:
Nagymamámnál ugyanez volt, mikor gyerekként ott nyaraltam, hiába szóltam mindenkinek, senki nem vett komolyan, a bojler szerencsére nem robbant fel, csak egy vasdarab vágódott ki belőle mellém a kádba, mikor zuhanyoztam. Szóval meg kellett volna nézetni valakivel, mert utána ki kellett dobni a bojlert.
2020. jún. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És még annyi hogy anyám látta hogy tegnap hogy folyt ki belőle a víz, vagy alul nincs becsavarozva csak félig és ott állt a víz. Azóta van ez
2020. jún. 26. 18:53
 5/9 anonim ***** válasza:
Kapcsold ki,amig apád haza ér .
2020. jún. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nincs rajta kapcsoló, csak kihúzni lehetne.
2020. jún. 26. 20:08
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor húzd ki!
2020. jún. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"szakemberre a jelen helyzetünkben úgysincs pénzünk."


Ha leég a ház, akkor lesz pénz újat venni?

2020. jún. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Igen tud, de a szüleim döntése.

Anyám a kocsit találta ki, majd vidéken van egy házunk ahol semmi nincs🙄 tényleg megéri a kockázatot. 🥴🙄

De nem az én döntésem, sajnos

2020. jún. 26. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!