Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Nala(tok) is sok a muslinca,...

Nala(tok) is sok a muslinca, vagy nalam van a hiba?

Figyelt kérdés

Alapvetoen nem szokott zavarni ha neha megjelenik 2-3, de most eleg sok van es az a fura, hogy egyaltalan nem csak a konyhaban, hanem az egesz lakasban, minden szobaban talalok, sot, tegnap vartam a lakas ajtaja elott par percet mert a parom visszament valamiert, es azt neztem, hogy a haz folyosojan is muslincak repkednek, maszkaltak az ajton, falon. (Ez a tipikus gyumolcsmuslinca, ami kajara jon, tudjatok.)

Nalam nincsen semmi extra ami okot adna rajuk szerintem, marmint tenyleg az a fura, hogy a folyoson is vannak, eddig mindig csak a konyhaban jelentek meg, ha epp nem mosogattam el akar 3 napig se. De ez ritka volt. Mostanaban meg pont, hogy raszoktam, hogy minden nap elmosogatok, mindegy mi van.

Szoval honnan jonnek? Szomszednal lehet valami? Esetleg a szemettarolo? De az meg ugyanott volt tavaly is es akkor nem volt ennyi :D


2020. jún. 28. 11:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Mivel a muslica erjedő szagra jön, biztos nálad a hiba.

Lehet leesve és valahol elgurulva valahol egy szem eper, vagy kifolyt a szemetes aljába valami édes lé.

Nézd át alaposan, de egy rovarspray is csodákra képes!

2020. jún. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nincs semmi leejtve es nem hasznalok szemetest, csak zacskot, amit leviszunk rendszeresen. Tudom mire jonnek, de epp ez a fura, hogy kint a folyoson is vannak, tehat nem a lakasban🤔

Ha a mosatlannal latom oket, azt ertem, de eddig meg soha nem lattam oket ossze-vissza mindenhol.

2020. jún. 28. 13:18
 3/3 anonim ***** válasza:

Nálam hetek óta tele van az úszómedence muslicával, pedig nem borral van feltöltve.

:)

2020. jún. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!