Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A futópadhasználattól, vagy...

A futópadhasználattól, vagy csak a sima, otthoni, emeletesházban történő helybenfutástól leszakadhat a padló? Akár új, akár közepes, akár régi házban.

Figyelt kérdés

Le lehet esni Piri néniékhez egy emelettel lejjebb, vagy azért ennyire stabilak a házak? Mondom, akár új, akár régi építésű (mint technológia); akár 10, akár 20, akár 50 éve fennálló épület esetén.


Tehát akár sima helyben futástól, vagy akár páros lábon szökelléstől, vagy akár futópad-használattól?


Előre is köszönöm, aki tudja mondani nekem ennek a fizikáját.

Csak arra az esetre kérdezném, hogyha majd különköltözés után esetleg emeletes házban kényszerülnék lakni. (Igen, a múltkori futógépes kérdés is az enyém volt; lehet amúgy, hogy egybe is akartam kiírni, de egybe amúgyis egyet lehet kérdezni. És akkor arra gondoltam, hogyha mondjuk emeletes lenne, és mondjuk helyben akarnék futni simán, vagy futógép használata által; egyébként hajlok a sima helybenfutás felé; tehát szóval mind a kettőre kíváncsi vagyok; amikor futópadon futkos valaki; meg amikor csakúgy simán, helyben.)



2020. júl. 9. 22:24
 1/10 A kérdező kommentje:
A múltkori kérdésem arra vonatkozott, hogy zavaró-e most pedig a fizikája érdekelne engem.
2020. júl. 9. 22:27
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Az a "fizikája", hogy helyben futástól nem szakad le egyetlen emelet sem! Ne keverd nagyanyád vályogházának szuvas deszkáival!
2020. júl. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Ezek szerint akkor a vályogház az leszakad; vagy az sem feltétlenül ? (Ment a zöld.)

Vagy csak akkor tehát, ha szuvas? De mondjuk vályogháznak azért gondolom, többnyire van akkora udvara; hogy ott is lehet szaladozni; minimum helyben futni. Vagy mondjuk pl akkor gondolom, egy sima egyemeletes családi házban, akkor ott is lehet akár az emeleten futni pl, ugye ?

2020. júl. 9. 22:44
 4/10 anonim ***** válasza:
89%

#3

Igen.

2020. júl. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi. :)
2020. júl. 9. 22:56
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
Szívesen!:)
2020. júl. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem szakad le, de lehet hogy a nyakadat közéleti az alattad lakó...
2020. júl. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Közéleti ? :) Szerintem itt valami autocorrect volt; de szerintem értem, mire akarsz utalni.

Tehát szóval az lenne a lényege, hogy nem örülne neki kifejezetten. És lehet hogy balhézni jönne és nyakonvágna. Gondolom nagyjából erre gondoltál. Érdekes komment ez is, ment a zöld.

2020. júl. 10. 14:21
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Panel,8. Emelet.

10 zsak kiegyenlito.

Egy uresen(!) Majd 300 kilos szekreny,egy uresen 80 kilos franciaagy,egy uresen 95kilos nappali butor,egy 60 kilo koruli kanape,ragaszto es jarolap sulya passz,de 150-200kg korulre saccolom.

Ez csak egy 18m2 es szoba.

😅😅

Szerinted a 60-70 kilos sulyodtol leszalad ha ezektol nem?

Dehogy szakad.

En is szoktam futkarozni helyben,ha nem dobogsz a labaddal megcsak nem is zavaro az alattad lakonak.

2020. júl. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi, erre is ment a zöld. :)
2020. júl. 10. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!