Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Scheppach CSH 46 vélemények?

Scheppach CSH 46 vélemények?

Figyelt kérdés
Árukeresőn szoktam mindig olvasgatni a véleményeket, de egy sincs sajnos. Gondoltam hátha itt van valakinek vele tapasztalata akár ezzel a géppel, vagy hasonló Scheppach fűrésszel.

2020. júl. 19. 23:22
 1/2 anonim ***** válasza:
69%

Utánanézve Scheppach márkának ez egy 100 éves múltú cég. Elvileg ahogy olvastam ez egy klasszikus német vállalat, akik jelenleg Németországban (is) gyártanak, és még nem adták el magukat Kínának.

Viszont ez nem jelent semmit, ebben az árkategóriában valószínűleg más cégek által gyártott (motor és egyéb) licence alapján történik az összeszerelés.

Magyarán 99% hogy kínai alkatrészekből pakolják össze a gép nagy részét, Németországban, török, arab, román stb. migránsokkal.


Az árukeresőről meg annyit, hogy kizárólag azoknak a véleményét szabad figyelembe venni, akiknek a neve felett ott van hogy "vásárlói vélemény". De ez sem mindig releváns.

Bárki írhat bármit az árukeresőre, olyanok is akik nem vették meg a terméket (az ő nevük felett nincs semmi). Sőt rengeteg a webáruházak által írt kamu vásárlói vélemény is játszik.

Gyakorlatilag kis millió lehetőség létezik az árukeresőn, hogyan lehet fals értékelésekkel megtéveszteni az embereket.

Szóval csak óvatosan az ilyen véleményekkel.

2020. júl. 20. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ennek a gépnek még a felmatricázása is Kínában készül ,a mögötte álló Német kereskedő cégbejegyzés inkább csak palimadárfogó piárfogás.Fel lehetne sorolni vagy tíz más Német nevű vagy Németnek titulált Komatsu-klónt.Németországban a minimálbér 12,50 Euró+szállítás-raktározás-vám.A migránsok meg nem dolgozni jönnek ide hanem segélyért.Ennek ellenére ,hogy totál Kínai szerintem nem rossz gép nekem is van egy más néven 6. éve megy gond nélkül 150 köb fát daraboltam ez idő alatt össze vele.
2020. júl. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!