Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Osztatlan közös udvar tartozik...

Osztatlan közös udvar tartozik a lakásunkhoz, a gyerekeink szoktak játszani az udvaron, de a 32 lakás tulajdonos közül kettőnek ez nem tetszik és mindenbe belekötnek, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
2020. júl. 23. 13:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
77%
Te odafigyelsz, hogy a gyerekek lehetöleg normálisan viselkedjenek (ne zajongjanak meg tegyenek tönkre bármit is), a többi lakó meg nem sokat tehet.
2020. júl. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
0%

Le lehet kaksizni.


Tudok olyat, ahol egyik foldszinti teraszt epitett maganak, tehat elvette a területet veglegesebben,mint hogy valaki kint van a levegon, ellene fel is leptek..mas viragot ultet, csak idegeskedjen...

2020. júl. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Persze odafigyelünk rájuk. Két hat év alatti gyerekről van szó. Néha van sírás.
2020. júl. 23. 13:28
 4/19 anonim ***** válasza:
76%

Semmit nem tehetnek, mert osztatlan közös tulajdon, de én azért őket is megértem. Laktam osztatlan közös tulajdonú hármas sorházban, ahol szintén az udvaron játszottak a gyerekek. Alapjában a gyerekekkel semmi bajom, de sokszor iszonyatos módon tudtak kiabálni, hisztizni, rohangálni, visítozni, állandóan széthagyták a játékaikat, a többi lakó pakolta össze, szóval nem mindig volt élvezetes velük lakni.

Megértem, kell a gyereknek az udvar, a biztos hely, de a helyedben én többet vinném játszótérre, hogy megmaradjon a békesség is és a többi lakónak se legyen egy idő után tele a hócipője.

2020. júl. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Járunk játszótérre is. De azért ha van már udvar ami zárt itt biztonságosabb a gyerekeknek a játék. Mi nem hagyjuk szerteszét a játékokat. Na mindegy azt vettem észre, hogy a mai világban a gyerekek egyre több embert zavarnak. Már lassan ott tartunk, hogy a kutyát többre becsülik.
2020. júl. 23. 13:39
 6/19 anonim ***** válasza:
73%

Ne vedd magadra, nem a te gyerekeidről van szó, hanem átlagban a gyerekekről. És azért zavarnak egyre több embert, mert a szülők nem nevelnek, hanem mindent ráhagynak a kicsikre. Tisztelet a kivételnek.

Ezen kívül stresszesebbé vált az élet, a munkahelyen és szinte mindenhol és ha valaki hazaér, nagyon tudja értékelni a csendet.

2020. júl. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Az említett két lakó nyugdíjas.
2020. júl. 23. 13:51
 8/19 anonim ***** válasza:
38%

En fiatal vagyok, de zavar neha szomszedban ricsaj, de elvilseli az ember. A betonon labdapattogtatastol fel oran at, lehet egyszer kikészülök... :D


De idosebbek türelmetlenebbek.

De nalunk meg a nem dolgozó nyugdijasok vagnak fuvet a legrosszabb idpontokban...volt hajnali fel5 is...


Egyutt kell tudni elni. Gyereket elviselni, foleg hogy nem ejjel csinalja, zajos gépeket meg ugy időzíteni.


Gondolom, nem vagytok kint egesz nap...

2020. júl. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%

"Az említett két lakó nyugdíjas."

El kell engedni! :) Nem kell komolyan venni.

2020. júl. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
21%

Ilyenkor arra gondolok, hogy aki bármilyen módon közös ingatlanban lakik, az mit hitt? Talán csendre és nyugalomra, és hogy 31 másik lakó ugyanolyan életmódot folytat, mint ők? Mind nyugdíjas?

Aki síri csendre és nyugalomra vágyik, az miért nem költözik tanyára? Vagy olyan családi házba, ahol nincsenek szomszédok?

Egyszerűen benne van a nevében, hogy TÁRSASház, OSZTATLAN KÖZÖS udvar. ?????

2020. júl. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!