Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Melyek a legjobb helyek...

Melyek a legjobb helyek Magyarországon mondjuk a top 40 legnagyobb város közűl?

Figyelt kérdés

Pl Ajka, Budapest, Esztergom, Győr, Sopron, Pécs, Szeged, Szolnok, Szekszárd, Jászberény, Békéscsaba, Baja, Veszprém, Kaposvár, Nagykanizsa, Salgótarján stb


Melyik helyek lehetnek a legszebbek? Illetve melyek a legalkalmasabbak jó munka, bulik, szép lányok kutatására?



2020. aug. 12. 03:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%
Szerinted van itt olyan, aki élt mind a 40 helyen?
2020. aug. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Baja szép (szerintem), viszont munka, meg buli szempontból sem jó város.


Pécs is szép szerintem, szép helyei vannak. Sokakat hallottam már, hogy azt mondják, hogy Pécs is haldoklik már, de nem is tudom..


Igazából az általad felsorolt városokban nem éltem, sokat még csak meg se látogattam. De pl. nekem Szeged nem tetszett, számomra nem szép. De kinek mi. :)

2020. aug. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ezen településeknek is van jobb és rosszabb része.
2020. aug. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Békés, azon belül is párizs az jó hej!
2020. aug. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
A legjobb helyek nem városban keresendők, kérdező. Én pl 40 évig laktam városban, és biztosíthatlak, hogy ott valóban csak LAKNI lehet, ÉLNI nem.
2020. aug. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Kiskunhalas - halasi csipke múzeum - a falu (vagy város?) olyan szépen be van ültetve fákkal. Nekem tetszik.
2020. aug. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Győr gyönyörű, inkább ez a város érdemelte volna meg Pécs helyett az Európa Kulturális Fővárosa címet.
2020. aug. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A legszebb szerintem Eger, munka és élhetőség szempontjából Budapest és a nyugati országrész nagyobb városai (pl Győr)
2020. aug. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

20 varázslatos és hihetetlen magyar hely, amit egyszer neked ...

www.szeretlekmagyarorszag.hu › 20-varazslatos-magya...

A területén 273 barlangot találtok, melyek közül 23 fokozottan védett. ... A Meteor-barlangban található Magyarország egyik legnagyobb föld alatti ... Sokan azt is mondják rá: a "Duna ajándéka". ... 20–40 cm átmérőjű bazaltoszlopokká szilárdult, melyek orgonasípszerűen, ... A város több ünnepe is a Pincefaluhoz kötődik.

2 alkalommal látogatta már meg ezt az oldalt. Utolsó látogatás ideje: 2020.05.31.

2020. aug. 15. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez egy buta kerdes. Mindenkinek mas a szèp. Mindenhol lehet talalni szepet meg lanyokat meg szeplanyokat...
2020. aug. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!