Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mivel lehet megszüntetni a...

AaAnita kérdése:

Mivel lehet megszüntetni a csatornaszagot a wc-ben?

Figyelt kérdés
Panellakás 10. emeletén a wc-ből csatornaszag jön leginkáss késő este és reggel. Leöntöttem már egy egész sósavat, pár napra rá Domestossal is kitakarítottam, de még mindig érződik. A wc lehúzása sem segít. A szellőző el van zárva, tehát más lakásból nem jöhet. Van aki tud erre megoldást mondani?

2020. aug. 14. 10:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha a csészében lent, van víz, akkor ott nem jöhet fel a szag. Lehet, hogy a leszálló szennyvízcsőből jön át a szag, a burkolaton. A legfölső bekötés után szokott lenni nyitott, rész a szennyvízcsövön, hogy a lehuzás utáni vákuum, ne szívja ki a bűzelzárást szolgáló vizet. Inkább ott a gond, vagy a csésze
2020. aug. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vagy a csésze után valahol.
2020. aug. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos magában a víz nem bűzzáró,használj egyszerű fűrészport csak szórd a wc-be .
2020. aug. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi is 10. emeleten lakunk és nálunk is irgalmatlan csatorna szag szokott lenni. Teljesen mindegy mit locsolsz a wc-be, valahol a csöveknél lehet a baj.
2020. aug. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Pedig a víz azért van ott, hogy bűzzáró réteget képezzen...

Amikor kiszedtem belőle a vizet (takarítás előtt) akkor a szag erősebb volt ezért gondolom onnan jöhet.

Szólok a főbérlőnek hátha tud vele valamit kezdeni.

Szakember ezen tud segíteni esetleg?

2020. aug. 14. 17:23
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha megvan a szag forrása, igen.
2020. aug. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!