Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik a legázabb...

Szerintetek melyik a legázabb nyugat Magyarországi megye?

Figyelt kérdés

Nos elvileg kelet Magyarország sokkal gázabb mint nyugat mo! Rosszabbúl keresnek az emberek, meg a közbiztonság is rosszabb. Persze Csongrád, Békés és Bács Kiskun megye valamivel talán jobbak. Elvileg pl Szeged, Kecskemét, Békéscsaba, Hódmezővásárhely és Gyula meg környékük elég jó helyek. Szerintem mondjuk Eger sem annyira gáz még!


Talán Szeged a migránsok miatt lehet kicsit gáz. De szerintem ritka esetben lép be oda veszélyes bevándorló. Ebből a szemszögből nézve Szombathely elvileg a legrosszabb. Mivel az a környék nagyon kedvelt a bevándorlók számára jobban mint bármi más mo-ba. Vagy környéken!


De a kérdés az lenne, hogy minden nyugat Magyarországi megye minimum olyan szint mint Csongrád megye. Vagy még van ami annál is jobb? Közbiztonság, élhetés, munka szempontjából melyikek azok amik roszabbak?


Úgy hallottam, hogy Nagykanizsa elég gáz város! Meg Szigetszentmiklósról azt halottam egyik haveromtól, hogy elment oda. És mikor leszállt a vonatról, egyből össze verték c-k!



2020. szept. 3. 22:31
 1/3 anonim ***** válasza:
A délnyugati megyékben sok szegény környék van, Baranya, Tolna, Somogy.
2020. szept. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Vas, nagyon sok a gyökér és zárkózottak is az emberek. Minden nem "evilági" embert kiközösítenek és sorozatgyilkosnak néznek. undorító erre felé élni, de szerintük meg tök családias a hangulat.


Nos, több év utén sem tudom, hogy most én vagyok pszichopata, vagy az össze többi aboriginal körülöttem.

2020. szept. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Somogy egyértelmű. A falvak és a városok nagyon le vannak robbanva, Marcali környékét konkrétan át tehetnénk moldovába vagy Kazahsztánba olyan az életszínvonal arra. Meg a Balaton déli partja elmegy de attól délre szégyen az egész. Az "emberekről" nem is beszélve
2020. szept. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!