Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Melyik gáztűzhelyet ajánlanátok?

Melyik gáztűzhelyet ajánlanátok?

Figyelt kérdés

2020. szept. 13. 16:03
 1/5 A kérdező kommentje:
Cserélni szerezném.
2020. szept. 13. 16:04
 2/5 anonim ***** válasza:

Kombi nem lehet?

Elektrolux.

2020. szept. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi Gorenjet néztünk, ami szimpatikus. De tapasztalat még nincs vele, csak tervben van a régi 40 éves Mora cseréje. Ez is olyan, hogy a sütője elektromos, csak a főzőlap gáz. Alul-felül gázosból nagyon szegényes a kínálat.
2020. szept. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Kombináltam van, de mivel a házban gázátalányt fizetek, gondoltam kicserélem.
2020. dec. 21. 12:17
 5/5 anonim ***** válasza:

3-as vagyok. Végül olyan lett nekünk is, aminek a sütője is gázos. De hőlégkeveréssel! Ez lett: [link]

Összességében elégedett vagyok vele. Szépen süt, gázos sütős tűzhelyből ennél csak butábbakat láttam. Az inox felületet sajnos sokat kell takarítani, mert minden vízcsepp, ujjlenyomat meglátszik rajta. De ez a típus sajnos nincs más színben.

2020. dec. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!