Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mennyit költesz hetente/...

Mennyit költesz hetente/ havonta bevásárlásra?

Figyelt kérdés

Hányan vagytok a háztartásban?


Valahol olvastam hogy havi 20-25 ezer elég élelmiszerre 1főnek/hó.

Mi ketten vagyunk és nekünk a heti bevásárlás ennyi.



2020. szept. 13. 20:14
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

Mj egy honapban egyszer ejtunk meg egy nagybevasarlast.

Ilyenkor 60-80 kozott fizetunk de ebben minden benne van.

Tisztito,tisztalkodo szerek,tartos elelmiszer,egy havi hus adag,kb egy hetre romlando tejtermekek,uditok.

Ezen felul naponta csak a pekaruert megyunk boltba,es ha elfogyott a tejtermek,azert.

Havi 2-3 hetvegen 5 fo,egyebkent 3 fo van a haztartasban.

2020. szept. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Heti 18-20 ezret hagyunk a boltban,ebben már tiszitoszerek is benne vannak. ezen felül csak a pékség kenyér, zsömle, peksuti néha. Tehát havi 100 ezer. 3 fős család. Nem élünk nagy lábon. Az elmúlt hetekben megdragult minden. Főleg a gyümölcsök, és nálunk abból sok fogy.
2020. szept. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Ketten elunk egy haztartasban, en es a ferjem. Viszonylag egeszsegesen etkezunk, nalunk siman elmegy 20 ezer hetente,csak kajara, ebben mas nincs benne. Ezen felul neha rendelunk vagy etterembe megyunk, az havi olyan 20-30 ezer, attol fugg. Tehat mi havonta 100-110 ezer forintot koltunk csak kajara, es ugy igazabol nem kaviaron elunk meg lazacon. A mai arak mellett maximum akkor lehet 25 ezerbol/ fobol egy havi kajat megoldani, ha krumplit eszel tesztaval, meg farhatat es zsiros kenyeret. Nem tudom ezt ki mondta, vagy hol olvastad, de ketlem, hogy sokszor kerulne csirkemell es gyumolcs, zoldseg az asztalra. Amugy sparba es lidlbe jarunk, ha ez szamit. Ha az ettermet levonjuk, mert az tenyleg ugymond luxus, akkor havi 80 ezer a kajank, tehat 40 ezer/ fő.
2020. szept. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Két felnőtt. Kb. két hetente megyünk nagyobb élelmiszer vásárlásra, 20-25 ezret költünk olyankor. Havonta pár alkalommal eszünk valahol, vagy rendelünk, változó, hogy mennyit, 20 ezer kb. Olyan 70 ezerből kijön a kaja kettőnknek havonta, mondjuk én keveset eszem.
2020. szept. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%

Attól függ, alapanyagot vagy készételt veszel, melyik ország, melyik üzlet, milyen árkategória, figyeled-e az árakat a vásárlási döntésnél vagy sem.

10 dkg téliszalámit vettem tegnap a LIDL-ben, 340 Ft, normál ára 500 Ft.

1 kg káposztát 149-ért, normál ára a héten 300 Ft volt.

Vaj 279 Ft, de van 500-ért is.

2020. szept. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
Ketten vagyunk, kajára kb 80-100ezret költünk egy hónapban, két napra szoktam főzni. Változatosan és viszonylag egészségesen főzök.
2020. szept. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%

3-an vagyunk, kislànyom és én nem valami sokat eszünk, de kb 80.000-100.000/hó, tisztítószerek, piperedolgok nincsenek benne.

Kétnaponta főzök, lányom bent eszik (inkább enne) a suliban, de csak viccből fizetjük az ebédet, mert sose eszi meg.

2020. szept. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Heti 20.000 a keretünk 2 főre. Tehát havi 80-90.000. Ez a max, általában megáll olyan 78.000 körül.

Sokat főzünk magunkra, életallergia miatt főleg. Ebben benne vannak extrább hozzávalók is (csicseriborsó tészta, minőségi laktózmentes sajt stb), tudnánk olcsóbban, ha muszáj lenne.

2020. szept. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
76%
4500-5000 hetente,1-emberre, többre nem futja a fizetésemből.
2020. szept. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!