Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Kit lehet hívni ha a szomszéd...

Kit lehet hívni ha a szomszéd szemetet tüzel a kazánban?

Figyelt kérdés

Pár nappal ezelőtt az egyik szomszédom sötétedés után begyújtott mindenféle szeméttel, a szag több órára beterítette a fél utcát. Már sajnos nem ez az első eset, de most nagyon büdös volt.


Kit lehet hívni ilyen esetben késő este? Nyilván a Katasztrófavédelmet vagy a 112-öt nem akarom ezzel leterhelni.


Bizonyítékot, videót nem tudok csinálni, mert sötét van, maximum annyit, hogy füstöl a kémény, de gondolom ez kevés.



2020. szept. 13. 23:04
 1/4 anonim válasza:
21%
Polgármesteri hivatalban jelenteni.
2020. szept. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%
Esetleg magát a szomszédot, hogy ezt hagyja abba?
2020. szept. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Merre laksz kérdező? Ilyen problémával küzdöttem én is egy hónapig, utána meguntam és elköltöztem. Sajnos nekem nem hittek, a tulajom inkább azzal vádolt, hogy beképzelem a füstszagot, mintsem vegye a fáradságot és segítsen megoldani a problémát. Érezhetően büdös perzselt szaga lett a ruháimnak, ágyneműmnek, több ismerősömet is áthívtam, hogy megszagolják, és ők is érezték. Volt, hogy már nem tudtam otthon aludni, hanem el kellett mennem egy barátomhoz, mert nagyon tömény füstszag jött be. Mivel a tulaj és a közösképviselő sem tett semmit, ezért megpróbáltam az obi-ban venni szigetelőszalagot. Nem segített. Annyira meguntam, hogy végül elköltöztem, de a helyedben felhívnám a rendőrséget és elmagyaráznám a problémát. Persze, aki képes arra, hogy szemetet égessen, az szerintem a második felszólítást sem fogja figyelembe venni, és évekig elhúzódhat.
2020. szept. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Késő este senkit, a katasztrófavédelmet is hívogathatod de semmit se tesznek, max kijönnek konstatálják hogy szag van, de nincs látható forrás és annyi, valószínűleg ezt a szomszédod is tudja és ezért tolja este.
2020. szept. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!