Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül mostanság egy...

Mennyibe kerül mostanság egy kulcsmásolás?

Figyelt kérdés
És mennyi idő kell hozzá?
2008. nov. 27. 19:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Max. fél óra,és párszáz forint,nem több 500-nál.

Én a nyáron másoltattam a piacon azt mondták kerüljek egyet és kész is van.

De negyed órába is belefér,nekem azért volt fél óra ,mert még elmentem nézelődni máshova is.

2008. nov. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tegnap másoltattam slusszkulcsot, 1300 Ft-ot fizettem.
2008. nov. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem is kb. 15 perc és 300 forint volt. Adtak hozzá valami kis kulcstartót is. 500 alatt van szerintem egy darab sima (pl. lakás) kulcs. Slusszkulcs az ilyen drága? nahát.
2008. nov. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az ár és az idő is a kulcs fajtájától függ. Itt találsz egy árlistát, nagyjából mindenhol ilyen árakkal dolgoznak: [link]
2008. nov. 28. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2db kulcsért 2400 ft-ot fizettem . Egy lakáskulcs és egy rácskulcs.( BP. 4. ker)
2008. nov. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
2db ajtókulcsot másoltattam, darabját 270ft-ért.10 perc volt az egész.
2008. dec. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2008. dec. 7. 08:21
 8/9 anonim válasza:

[link]


A fenti linken találtok egy elég érdekes kulcsmásolás árlistát, a mennyiség függvényében van meghatározva a kulcsmásolás ára.

2011. jún. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Sziasztok! Közös képviselőként sok mindent el kel intéznem és az egyik ilyen a kulcsmásolás. Nos, nyugodtan mondhatom, hogy Nyíregyházán nagyon nagy szórás van az árak között. Azt nem írom le, hogy hol a legdrágább, de azt igen, hogy hol a legolcsóbb! Már egy jó ideje a Szent István utcán a kórházzal szemben csinálják a legolcsóbban. Egy "hagyományos" 300Ft! De még ebből is engednek, ha több darabról van szó! Ez szerintem nagyon korrekt ár!
2012. szept. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!