Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szerintetek bunkóság, ha...

Szerintetek bunkóság, ha hétköznap késő délután 6-7 fele kezdek neki fúrni? (Társasházban)

Figyelt kérdés

Sajnos csak ekkor érek rá.

Nem sokat kellene, csak 3 polcot, meg van az hamar.



2020. szept. 18. 16:59
 1/6 anonim ***** válasza:
67%

Este 6-7 óra még nincs későn.

Nekem párom (és szomszédok is) sokszor akkor nyírják/nyírták a füvet, mert akkor volt idő. De maszek melót is ha vállal párom, bizony hanggal jár.

2020. szept. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
Fúrás után menj ki a folyosóra és kezdj el káromkodni, hogy már megint fúr valamelyik idióta...
2020. szept. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#2-es, köszi a tippet. 🤣😂
2020. szept. 18. 17:44
 4/6 anonim válasza:
13%
Igen, elég nagy bunkóság. Az ilyen tahó embereknek a fejébe nyomnám bele a fúrót.
2020. szept. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem az nincs későn. Vagy nem tudom, engem az se zavarna, ha a szomszéd este 9-kor fúr, alapból még nem alszok akkor, plusz na. Engem az ilyenek annyira nem zavarnak, max. akkor ha az adott ember éjjel 3-kor kezd ennek neki. Persze ez emberfüggő, kinek mi fér bele, de szerintem 6-7 az egyáltalán nem késő.
2020. szept. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem, de 7-8-9-ig abba illik hagyni.

Az összes emeletre megy a zaj azon a falon, amit fúrsz.

Esetleg kiírhatod előtte nap, hogy mikor lesz zaj.

2020. szept. 19. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!