Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Lánfűrész lánc vásárlásánál...

Lánfűrész lánc vásárlásánál mire figyeljek?

Figyelt kérdés

Van egy Hecht lánfűrészem, amihez láncot szeretnék venni, de valami jó minőségűt. A gyári lánc .325", 1,5mm, 40cm(13"), 66 szem.

Ha 325"-ös, 1,5mm-es, 66 szemes láncot veszek, akkor biztos jó lesz a fűrészemhez akkor is, ha Stihl vagy Husqvarana? Vagy van még más paraméter, amire figyelni kell?

Pl. ez jó?

[link]



2020. okt. 4. 11:23
 1/9 mindentudó99 ***** válasza:
Vidd magaddal a lapot. Azon rajta vannak a láncs adatai. Plusz a régi láncot.
2020. okt. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hova vigyem? Webáruházból akarom rendelni.
2020. okt. 4. 11:33
 3/9 anonim ***** válasza:
73%

Igen,jó lesz.

(igaz,én a 137-s Husimra ennyiért majd'két láncot+vezetőt szoktam venni a piacon).

2020. okt. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Piacon? Az meg már milyen? Melyik piaci lánc jó? Épp azért akarok normális láncot, mert ezeket a szar kínai láncokat 10 percenként spanolni kell, 5 tank után meg mehetnek a kukába.

Amúgy köszönöm a választ!

2020. okt. 4. 21:10
 5/9 anonim ***** válasza:

Piacon,vásárokban...én megveszek méterre egy dobbal, csináltam prést, össze tudom toldani.

Jó, persze nyúlik,nyúlik,de 750-800-ra jön ki egy 40 centis vezetőre való,-ha élezni kell,bátran koptatom, köszörülöm 4-5 alkalommal,azt utána dobom az ócskavasba.

2020. okt. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nekem nincs présem, és nem is szeretnék ilyesmivel bajlódni.
2020. okt. 6. 15:29
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
Természetesen a méret alapján bármilyen láncot rátehetsz,de ne piacon vegyél ég és föld a gép teljesítménye egy jó és egy rossz lánc között.Átlagos láncot 15x reszelheted meg pl-Ratioparts-Greenpower elég jók az árukhoz képest-2600 körül és ha azt nézed 3x annyiszor reszelheted mint a gagyit árban ugyan ott vagy és nem nyúlnak meg extrém mértékben.Nyilván a 3 nagy márka a legjobb(Stihl,Oregon,Husqvarna) ezekkel nem jársz rosszul.
2020. okt. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2020. okt. 8. 09:12
 9/9 anonim ***** válasza:
Hogy rávalót vegyél
2020. okt. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!