Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Infra panelt honnan érdemes...

Infra panelt honnan érdemes beszerezni?

Figyelt kérdés

Gázfűtéssel hidegek a falak, van ahol penészesedik(ott a fal vízesedés nemsokára meglesz oldva)


Megbízható helyen szeretem venni a dolgokat, hol érdemes megvenni?


Olvastam hogy valahol árajánlatot kérnek meg stb. De én simán csak szeretnék venni 2 panelt a beszerelést megoldom. Egy kb 25 négyzetméteres szoba felfűtését aminek kb 4 méteres a belmagassága, illetve egy folyosóét kéne elsőként. Egyben tesztelés is lenne, hogy a többi helyre is tegyünk e.


Honnan kéne rendelni?



2020. okt. 8. 20:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Bocs, de ha gázzal sem tudod felfűteni, akkor villannyal még kevésbé fog menni.

Ráadásul jóval drágább azzal fűteni.

2020. okt. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia, sajnos az első válaszolónak van némi igazsága. Mi vettünk egyet kiegészítő fűtésnek majd 20 m2 szobához 3.70-es magassággal, hát gyakorlatilag csak környezetében érezhető hogy melegebb a levegő annyira elolszlik ekkora légtérben. Úgyhogy közvetlen az ágy mellé került mert én elég fagyos vagyok. Később átraktuk a gyerek szobájába éjszakára ami jóval kisebb, bár a belmagasság ugyanaz, ott max. 2-3 fokot emelt a hőmérsékleten zárt ajtó mellett éjszaka,így aztán feljebb vettük a gáz fűtést gyorsabb, olcsóbb, tartósabb.
2020. okt. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!