Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mi lehet a láncfűrész baja?...

Mi lehet a láncfűrész baja? Gázadásra fuldoklik.

Figyelt kérdés
Van egy partner láncfűrész, amit belehet indítani, jár is a motor, alapjárat nagyjából van, talán leáll magától, de már nem emlékszem rá pontosan, mert rég volt beindítva. Most szeretném elővenni, és ha meglehet javítani, akkor megjavítani, itthon galyazásra, kisebb munkákra.

#láncfűrész #láncfűrész gázadásra fullad
2020. okt. 11. 14:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
Eldugult a karbi. Tele ment a légszűrő vagy a kipufogóba beköltözött a darázs. Mind saját tapasztalat mind hasonló jelenséggel járt. Én szerintem vidd el egy kisgépesnek mert.ha szétszeded nem fognak hozzányulni.
2020. okt. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Volt már szétszedve, akkor kitisztítottam a karbit, légszűrőt is. A kipufogót nem néztem, de szerintem az sincs bedugulva, de legközelebb neki látok, akkor megnézem azt is.
2020. okt. 11. 18:00
 3/12 anonim ***** válasza:
Melegen is?
2020. okt. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen
2020. okt. 11. 18:36
 5/12 anonim ***** válasza:
A szivatóhimba nincs rázuhanva a szívótorokra?
2020. okt. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ezt a héten megpróbálom megnézni.
2020. okt. 12. 09:31
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is.
2020. okt. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Jó lett volna ha leírod a pontos típust.Simán van vagy 10 féle partner gép és van különbség bőven.Olyant amit fent írnak-szivató himba..???? rázuhanva ??? a szívótorokra.... azt még csak elképzelni sem tudom pedig már pár partner megfordult a kezemben.Szívó torok karburátor henger oldalán található,szivató a karburátor légszűrő felőli oldalán.Hogy zuhan az oda előre és mit tud okozni a 2 gramjával zuhanás közben?:)))Lehet csak egész egyszerűen be kell állítani a karburátort,és ha gáz adásra fuldoklik akkor H-csavar kifelé.
2020. okt. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Jól van okos, de akkor mondd el, mi a neve annak a lyuknak? Egyébként pont volt olyan kínai a kezemben, amiben nem állt meg a túl rövidre spórolt rugó a himbán, plusz önlazult a csavar, ami a kezelő pöcökhöz kötötte volna.
2020. okt. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Most teljesen szétszedtem. Az volt a baj, hogy a benzincsőről le volt esve a szűrő és az a gomb amivel benzint lehet pumpálni, annak csöve benzintartályban van, szétmállott kisebb darabokra, ami egészen a karlburátorig jutott és eltömítette azt.
2020. okt. 21. 10:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!