Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit kéne csinálni ébben a...

Mit kéne csinálni ébben a szegénységben? Lent

Figyelt kérdés

Szóval van két szülő és 4 gyerek.

200 ezer egy kis falára albérlet. És lassan 1 millióval tartozás van az ingatlanosnak.

Csak egy szülő dolgozik aki 200-300 körül keres/hó.

Az egyik szülő csak most kezdett újra, heti 2 napot mosogat, de lenne rá lehetősége többet is csak nekem akar, mert mocskos a hely.

Mind az ingatlanos tulajdonában van. A munka hely is.

Van egy sajár vidéki ház ahol kb.1 millió a tartozás. Víz+villany+gáz. Ezek nincsenek. A végre hajtó lehet rátette a kezét. És cigányok törtek be, mert ellepté az utcát.


2020. okt. 15. 10:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Én még mindig nem értem ezt az egész hablatyot...
2020. okt. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Sry nem vagyok túl jó fogalmazó xD
2020. okt. 16. 21:03
 13/17 anonim ***** válasza:
76%
Akkor csak a feltett kérdésekre válaszolj meg légyszi előlről. Hiányoznak infók, nem tudjuk teljesen összerakni a sztorit.
2020. okt. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező.

Nem bántásból írom ezt, mert nagyon jószándékú vagy, de én azt mondom, hogyha nem a te szüleid akkor engedd el, ha meg a te szüleid és tényleg ennyire segíteni szeretnél akkor tanulj, menj el dolgozni, próbálj kollégiumba jutni, a pénzedet meg ne add nekik oda hanem spóroljál, hogyha a végrehajtó elvisz tőlük mindent biztos támasz tudjál lenni.

Ők a felnőttek, ezt nekik kell kezelni, te nem fogsz tudni a gyakoris tippek alapján megoldani egy évekre visszamenő problémát a jelenlegi készségeiddel (mondom ezt úgy, hogy az állampapíros választ én írtam).

Tény hogy hamarosan nagykorú leszel, de az íráskepedből és a privátodból az jön le, hogy segítségra szorulsz magad is - ha nem így van akkor elnézést.

Ha jól értem akkor családi belső feszültség alakult ki a nagyszülők betegsége és a tornyosuló tartozás miatt, de az én személyes meglatásom még mindig az, hogy a jelenlegi eszközeiddel nem fogsz tudni segíteni. Mondjuk tény, hogy nem mindegy ki vagy a történetben és milyen kapcsolatod van a szereplőkkel, ha tippelnem kéne akkor az egyik gyerek vagy a 4ből vagy a 4 gyerek egyik barátja vagy.

2020. okt. 17. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Tisztában vagyok a hátrányaimmal, azzal h nem gondolgozom úgy ahogy kéne. Éppen ezért nem veszem sértésnek. Tudom azt is h hagynom kéne az egészet, mert ugyse halgatnak rám se. De ők még inkább hátrányban vannak, ugye ez elbaszták az egészet. Már gyereket sem kellett volna csinálni, ha az anya tudja h ő is hülye. Csak nem tud erről. Nem is értem ezt.🥴


Igen én vagyok a gyerek.

De nem tudom annyiban hagyni h én megélek magamnak, de őket elhagyom. Nem rég egy álmom teljesült volna, h megnézzem a bts filmet, de csak 1 jegyre volt pénzem és talán 2 re össze tudtam volna gyűjteni a pénzt. De anyám is szereti az egyik fiút, mert jól néz ki. Namost a gyerekekt nem.tudta kire hagyni így nekem kellett volna 20 ezret össze gyűjtenem. Na és ezt így elbuktam. Ez egy példa volt arra h ugyan én tudnék kezdeni vmit magammal, de többre sok pénz lenne és segítenék, de nemtudom hátra hagyni őket.

És mielőtt abba kötne vki bele h ha ennyire szegénység van nem fér bele mozi. Lakásilag vagyunk csorók és az én kaja pénzemből müködőtt volna.


Az az ingyenes ház meg nem tud össze jönni, mert csak 1 gyerek jár oviba és 2 nek kell

2020. okt. 17. 09:51
 16/17 anonim ***** válasza:

Nagyon ügyes vagy!

Hol találtad meg az ingyenes házat?

Megmutatod?

2020. okt. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Kutya legyek, ha értem ezt... #15
2020. okt. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!