Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Miért jó, ha van egy családi...

Miért jó, ha van egy családi házban 4-5 fürdőszoba?

Figyelt kérdés
Külföldi építkezős műsorokban láttam.

2020. okt. 22. 22:00
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
Pl. Hogy ne egy fürdőt használjon egy 4 tagú család, plusz a vendégek.
2020. okt. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
Ugyanarra, amire a saját szoba, saját laptop, stb.
2020. okt. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%

4-5 azért nincs nálunk, de külön fürdő van a "master bedroom"-hoz, illetve a melléklakásban egy zuhanyzós.

A legjobb döntés volt, sokkal kompromisszummentesebbé teszi az együttélést.

2020. okt. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Nekünk "csak" 2 van. Az egyik ilyen közös, zuhanyzós azt mindenki használja, az elég nagy. Meg van egy ami a mi hálónkból nyílik. Az a "szülői magán fürdő". Ott van egy kád meg egy mosdó és kb ennyi, elég pici, de egy ülő fürdőt venni tökéletes. Ott nem törnek ránk a gyerekek, meg nem is kell járkálni ha későn fürödnénk nem zavarjuk a gyerekeket a járkálásal.
2020. okt. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt megértem, amikor mindenkinek van saját fürdőszobája, másrészt szerintem ennél fölöslegesebb dolog nincs. Az nyilvánvaló, hogy a saját (háló)szoba fontos, főleg, hogy a tinédzserek nagyrésze szinte egész nap a szobájában van. Viszont egy fürdőszobát egy ember használ egy nap összvissz max. 1-2 órát, és szerintem erre olyan felesleges egy saját fürdőszoba. Mi például 5-en vagyunk, van két fürdőszobánk, plusz egy külön wc. Nagyon ritka az, hogy ugyanabban az időben mindkét fürdőszobában valaki huzamosabb ideig bent van. A Szóval szükség se lenne több fürdőszobára. Nyilván, akinek van plusz pénze ilyenekre, és pont házat épít, az nyilván sokszor berak több fürdőszobát, de szerintem fölösleges egy átlagos családnak ezer fürdőszoba.
2020. okt. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok.


Véletlen elküldtem, még nem akartam. A "Nagyon ritka az, hogy ugyanabban az időben mindkét fürdőszobában valaki huzamosabb ideig bent van" után még akartam írni egy mondatot. Szóval 2 teljes fürdőszobánk van, és a külön wc-t szinte soha nem is használjuk, mert nincs rá szükség. Szóval én a 4-5 vagy több fürdőszobát nagyon feleslegesnek találom.

2020. okt. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

4 van nálunk. Egy az emeleti hálónkhoz. Plusz egy, ha vendégek jönnek a többi szobához. Korábban a gyerekeké volt.

A földszinten mosdó, wc, hogy ne kelljen felmenni.

Az 'alagsorban' ki lett alakítva egy külön kis lakrész. Ahhoz is van.

2020. okt. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Előnyös, ha késöbb gondolkodsz rajta, hogy panziót nyitsz a házban. Amúgy nem értem ki akar ennyit takarítani...
2020. okt. 26. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Egy átlagos ember 2.0 válasza:
Pontosan azért mert a egy hattagú vagy öttagú családban mondjuk mindenki várakozni fog a vécén meg a fürdőn? Kényelmesebb a mindenki akkor tudja intézni a dolgát amikor kell és nem kell várakoznia. Mondjuk az is jogos hogy ezen mérlegelni kell hogy emiatt legy drágább a lakás mert van sok fürdőszoba/wc? Kinek mi.
2020. nov. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!