Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Eltört a kezem, begipszelték....

Eltört a kezem, begipszelték. 3 családos anyaként nem feküdhetek vele otthon hanem egyes munkálatokat elkellvégeznem... . Sajnos minden igyekezetem ellenére 'koszolódik a gipszeskötésem ..., mi tévő lehetek, hogyan védekezhetek ez ellen???

Figyelt kérdés
2020. okt. 28. 06:02
 1/9 A kérdező kommentje:
Lehet kapni gipszeskötés fehérítőt???
2020. okt. 28. 06:04
 2/9 anonim válasza:
100%

Ha miközben dolgozol ráhúznál egy zacskót vagy befásliznád az úgy nem lenne jó?

Amúgy nem hiszem hogy lehet ilyet kapni, nem hallottam még róla. És az interneten se találtam semmit.

Ha szeretnéd hogy fehér legyen újra akkor fest be temperával. 😀

2020. okt. 28. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Húzol rá egy rossz pólót.
2020. okt. 28. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Így van, vagy befáslizod, azt tudod mosni, vagy valami rossz pólóval behúzod a gipszet.

Én anno, ha vizes munkát végeztem, akkor egy nylon zacskót húztam rá arra az időre, gumival rögzítve (postás gumi vagy ami megfelelő rá).

2020. okt. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
csiszolópapírral kicsit megcsiszolod és más tiszta is
2020. okt. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A koszolodas egy termeszetes folyamat. Nem fog senki megszólítani hogy nem olyan ragyogo feher mint egy fogpaszta reklam.

A lányomnak pl direkt telerajzoltuk, ugy pszichésen is viselhetobb volt.

2020. okt. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én anno a gipszet gézzel tekertem végig. Ha elkoszolódott, akkor kidobtam és tekertem rá másik adagot. Azért nyilván nem váltogattam naponta! És mikor vissza kellett vele mennem, vállalható tisztaságú maradt.

De igen, ugyanezt a hatást eléred fáslival, az még takarékosabb is, mert ki tudod mosni, max. vastagabb, de az nem nagy gond.

2020. okt. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Rugalmas pólya néven pár száz forintért lehet venni. Még színeset is, hogy kicsit vidámabb legyen. Ilyennel tekerném be, és kimosnám, ha bekoszolódott... [link]
2020. okt. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
80%

"mi tévő lehetek, hogyan védekezhetek ez ellen???"


Óvszerrel :DD Felhajtod rá, aztán kivágod a végét.

2020. okt. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!