Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz ha a lakáson...

Szerintetek gáz ha a lakáson bemül rejtegeteim az értékeimet? A rizs alatt van a pénz, a laptopot pedig mindig a paplan alá teszem?

Figyelt kérdés
Ha betörnek mikor nem vagyok otthon, ne találják meg olyan könnyen
2020. nov. 21. 10:35
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Talán jobb helye lenne a pénznek a fagyasztóban, de ez is jó.
2020. nov. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha betörő lennék, minden házban megnézném a cukor-, só-, és rizstartót. Meg a sütis dobozt a polc tetején
2020. nov. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, az a gáz, ahová teszed.
2020. nov. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%

Vegyel széfet es abba tedd az ertekeket.

En a kp-t elkoltom ha van es a tobbi penz a bankban van.

Azert nem teszek kp-t a bankba hogy a bank ne tudja mennyi penzem van a fizetesemen felul.

Tehat ha megyek vasarolni akkor a kp-t koltom elsodlegesen

2020. nov. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne rejts semmit olyan helyre, amit könnyű megnézni. Szekrény teteje pl.?
2020. nov. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én mikor megkapom a fizumat, kiveszem az egészet, felváltatom 500-asokba, és aztán a lakás minden létező szegletébe dugok egyet-egyet belőle. Rakok a rizs alá is, meg a rizsbe is dugok egy jó szoros hengert, meg a felső polcra a kéztörlőgurigák közé is bereptetek egy F-14 vadászötszázast. Igy ha valaki betörne, akkor három órája elmenne azzal, mig összeszedegeti őket (ráadásul a felét sem találja meg), annyi idő alatt meg a rendőrök is kiérnek.
2020. nov. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a lóvét egy Tupperware (vagy olyasmi) dobozban tartom a szemetes aljában. Úgyis zsákban van a hulladék, semmi baja nem lesz. Ha ott is megtalálja az ellen akkor meg is érdemli.
2020. nov. 22. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én az ágyneműtartóban tartom. Annyi van, hogy a "rizs alá" nem férne el 😄
2023. jan. 7. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!