Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szombathelyre szeretnék...

Szombathelyre szeretnék költözni. Melyik városrész jó,és melyiket érdemes elkerülni inkább? Biztonságos,nyugodt helyet keresünk,gyerekekkel.

Figyelt kérdés

2020. nov. 21. 20:46
 1/5 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
100%

Gyerekkel pl. ajánlom a Stromfeld-lakótelepet, a Minervát, Kámont vagy Herényt. Ezek a jobb városrészek. Ezek inkább külvárosi részek, belvárosban majdnem mindegy. A vasútállomástól keletre (Zanati út, Falco, Tesco környéke) inkább ne költözzetek.

Itt lakok 23 éve, ha gondolod, szívesen segítek. :)

23/f

2020. nov. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, örülnék a segítségnek. A belváros ezek szrint jó? Ott láttam néhány lakást ami jó lenne.

És az általános iskolák közül melyik jó?

2020. nov. 22. 09:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, miben jó a gyereked. Az ELTE Bolyai a legerősebb talán, de oda folyik a pénz az egyetem miatt. A Reguly Antal a nyelvtanulásra helyezi a hangsúlyt, a Váci művészetis suli. stb. természetesen ezen kívül van jópár lakótelepi "gyűjtő iskola" is, ahol sokkal jobb és lelkesebb tanárok sokkal több tudást és tapasztalatot adnak át, mint egypár jobb nevű áltuliban.
2020. nov. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Szerintem a Zrínyi is egész jó iskola, meg a többi amit az előttem lévők írtak. Viszont a Désit és a Bercsényit én messziről kerülném.
2020. dec. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Derkovits városrészt érdemes elkerülni, legjobbnak a Minervát mondanám.
2021. jan. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!