Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen érintésmentes szappanad...

Milyen érintésmentes szappanadagolót vegyek?

Figyelt kérdés
Szeretnék tanácsot kérni olyanoktól, akiknek sikerült tartósan jól működő szenzoros szappanadagolóra szert tenniük, mert nekem sajnos nem volt szerencsém vele.

2020. nov. 22. 10:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekünk dettol van több éve. A meglévő tubust más szappannal töltjük(nem újat veszünk)
2020. nov. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

És hogyan tudod a tubust újratölten?

Mert ezzel szemeztem én csak az tartott vissza, hogy nem vagyok hajlndó folyamatosan a drága utántöltőt vásárolni hozzá.

De ha elárulod a titkot, akkor ez tökéletes megoldás lenne számomra. :)

2020. nov. 22. 11:24
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyszer így, és utána könnyebben szétvehető [link]

Vagy töltöd fecskendővel.

2020. nov. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! :)
2020. nov. 22. 11:46
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is dettol van már vagy 5-6 éve és én is sima folyékony szappannal töltöm.

Én simán lepattintom a tubus fedelét, feltöltöm és visszanyomom rá. Szépen visszapattan. Nem bonyolult tölteni.

Előtte volt valami más márkátlan típusom. De az pár hónap után tönkrement. Véletlenszerűen nyomkodta ki a szappant, úgy hogy senki nincs a közelében.

A videót most néztem meg. Én is kb így szoktam. De nem csavarhúzóval feszegetem, hanem törölközővel megfogom és jó erősen húzom. Kipattan magától. A késsel nem tudom mit vág le róla, én azt nem csináltam.

2020. nov. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen, én is így jártam egy márka nélkülivel, hogy még nincs 3 hónapos és úgy minden harmadik próbálkozásra ha hajlandó egy kis szappant adni. Arról, hogy felhabosítsa, már nem is álmodom. Merthogy ez eredetileg habszappan-adagoló lenne, de habszappant gyakorlatilag nem lehet kapni, csak webshopban, jó drágán. Úgyhogy ezzel minden tekintetben jól bevásároltam.

De holnap megveszem ezt a Dettolt, aztán majd ha kifogy meglátom, hogy tudom szétzedni, de valahogy csak kell, hogy sikerüjön! :)

Mégegyszer köszönöm mindkettötöknek a jó ötletet.

2020. nov. 22. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!