Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Vajon ki öntött olajat a...

Krosszarcu kérdése:

Vajon ki öntött olajat a Dunába és minek?

Figyelt kérdés
Szigetszentmiklóson? Úgy tudom ott se gépgyár nincs, se olajipari üzem, tehát nem munkahelyi hibáról van szó. Nemrég ott vettem telket, meg fognak dögleni a halak...

2020. dec. 17. 13:08
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Valahol olvastam, hogy helyi cég felé mutatnak a nyomok. Jó ötlet volt a nyomravezetői díj, mert egyből elkezdtek beszélni azok, akik tudtak valamit. Emelni kellene tízmillióra.
2020. dec. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg tudjátok, hogy pontosan hol történt a szennyezés? A cikkekben az úszólápról hallottam. Valahol ott a tanösvény környékén lehetett? Vajon hogy vittek oda négy köbméter olajat? Mert a parton csak nyaralók vannak, üzem nincs.
2020. dec. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

előző vagyok... Ja, bocs, most utánaolvastam... Nem közvetlenül a Dunába eresztették, hanem egy csapadékvíz-csatornába (ami persze a Dunába folyik)


[link]

2020. dec. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Na megtaláltam a saját kérdésemre a választ. :)


[link]


"Az OVF hétfőn közölte: szombaton telefonos lakossági bejelentés érkezett a Közép-Duna-völgyi Vízügyi Igazgatóságra (KDVVIZIG) arról, hogy Szigetszentmiklóson, a Tebe sor és a Rév sor kereszteződésénél lévő csapadékvíz-csatorna kifolyónál és a nádasban olajszennyeződés nyomai látszanak. "


[link]

2020. dec. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Primitiv ge*ik
2020. dec. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Ki önthetett? hmm..ki tudja? elég sok autószerelő vállalkozás van a városban, akik évek óta gyűjthetik a fáradt olajat! remélem nem ők!
2020. dec. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Most akkor valaki odatolatott a partszélhez és kiengedte a trutyit a tartályból, vagy valahol a városban valaki bezuttyintotta az olajat az esőelvezető-csatornába ami ott folyik bele a nádasba?


Ha kocsiból öntik ki, annak biztosan van valahol videokamera-nyoma, mert mindenki agyba-főbe kamerázza jogellenesen a közterületeket is.

2020. dec. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
#7: az előbb belinkeltem a google streetview képet, mert a cikkben elég pontosan megjelölték a helyszínt. Tehát már a csapadékvíz csatorna kifolyójánál törénhetett. Én ismerem a helyszínt, ott akár teherautóval is oda lehet állni. :((
2020. dec. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Raadasul ezt ujra is lehet hasznositani, ha jol tudom..
2020. dec. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Jó, tehát valaki odafarolt a nádasba és bezuttyintotta. Na ja, kijárási tilalom van este, vagy nincs? Vagy még előtte gyorsan? És senki nem látott semmit? De biztos volt helyismerete.
2020. dec. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!