Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ózdon hol jó élni, melyik...

Ózdon hol jó élni, melyik része a legbiztonságosabb? És melyik általános iskola a legjobb?

Figyelt kérdés

2020. dec. 31. 14:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
42%
Ózd egy retek, sőt egész Kelet-Magyarország, kivéve Debrecent és Szegedet. Gyere nyugatra!
2020. dec. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%
Szeged Kelet-Magyarországhoz sorolandó? Nekem ez új.
2020. dec. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
33%
Dél-Kelet Magyarország :). Így már pontosabb. De gyakorlatilag minden szar, ami a Duna nyugati partján van, kivéve még talán Eger bizonyos részeit.
2020. dec. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%
Ózdon maximum túlélni lehet, élni nem.
2020. dec. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%

Ugye, mint minden városnak vannak elittebb,luxusabb,drágább utcái ill. Város részei !


Szerintem Ózdon a Március 15 út ami elitebb amolyan, gazdag negyed

De az Újváros tér is eléggé jó


Biztonsági szempontból mind a kettő elfogadható.


Suli témában nem tudok segíteni

Max a középsuli részében.


Ózdnak sajnos hatalmas a rossz sztereotípiája..sok ős régi fel fújt story övezi.


Pedig Ózd is egy sima város a többi le "pukkant,, Borsodi városok közt semmivelnsem rosszabb.

A keleti régió ilyen...

2021. jan. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Zalai út jó hely!
2021. jan. 21. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
73%
Bolyok, Újtér És a Bolyky Ált. I ajánlom általánosok közt Középsuli Szikszi jó de sok a beképzelt Bródy is jó viszont 9 be sok az olyan ember akinek tanulni luxus majd kibuknak és a rendesek maradnak, jófej közösség sok színű Jag ról úgyanaz mint a sziksziről a véleményem.
2021. márc. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
33%
Jól mondod
2021. márc. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%
Szerintem a Vasvár úti általános iskola a legjobb Ózdon hát hol biztonságos élni azt nem tudom 🤷‍♂️
2021. jún. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Én Vasvárba jártam egy ideig, hát mit is mondjak arról az iskoláról, hát azt, hogy kicsit raszista is lesz de cibbányok eléggé sok lett aztán a tanárok olyanok ha rossz tanuló vagy le vagy szarva és közutálat vagy. Jobban ajánlanám az Újváros téri ált. isk. Vagy Bolyky Tamást. sokkal rendesebb suli kevesebb gyerek.. normális tanárok ha rosszul állsz segítenek meg adnak minden lehetőséget.. ez nyilván az egyik. én a Bolykyba mentem át már ez nagyon rég volt 10 éve kb és sokkal jobb volt azóta jobb a suli öko meg stb a Vasvár annó ilyen volt azóta nem tudom de a "nagy elitek" nek tartják magukat.. én a jelenről írtam az első mondatba. És írtam e kérdés alatt hát Újtért ajánlanám ahol jó élni.. vagy Zalai út és környéke elég gazdag környék és szép házak stb..
2021. jún. 22. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!