Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mennyire vészes a Losonci...

Mennyire vészes a Losonci negyed, azonbelül a Tömő utca?

Figyelt kérdés
Legyetek szívesek csak friss tapasztalatokat mondani, ne 4-5 évvel ezelőttieket, úgy hallottam újul a környék, de még nem voltam ott. Még mindig sok a bűnözés a környéken? Mennyire gázos ott élni?

2021. jan. 2. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Most már, hogy visszatért a baloldal, megint ellepték a környéket a kétes alakok, a drogosok.
2021. jan. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%

Nem vészes, csak gyalogolni kell, 500 m-re van a busz a Szigony-Tömő saroktól. Ha onnan még menni kell, akkor még az is pluszban, akár 1,5 km is lehet.

Ott van a SOTE-koli is.

A Tömő u. 1. pedig a Corvin-projekt első háza.

2021. jan. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
35%

"Még mindig sok a bűnözés a környéken?"

Sose volt sok.

Egyszerűen szegény belvárosi környék volt és most is nagyjából az.

2021. jan. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%
Nekem nincs jó véleményem a környékről, elég sok fura alak van arra felé és sose tudtam szinte elszívni egy cigit sem, h ne jött volna oda valaki kérni egyet. Amúgy nem rossz környék, de a fejlődése eléggé megkérdőjelezhető.
2021. jan. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
56%
Gyakran járok arrafelé, annyira nem gáz, viszont költözni azért nem költöznék oda őszintén szólva....
2021. jan. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Veszélyesnek nem veszélyes a hely, de eléggé lerobbant, sok a roma és a balhés alak. A rossz híre azért indokolt volt, bár javul a terület. Azért így sem laknék ott.
2021. jan. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!