Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Vidéken milyen vállalkozásba...

Vidéken milyen vállalkozásba tudnék belefogni ami pénzt termel?

Figyelt kérdés

Van otthon egy hatalmas kertünk, olyan 10x éve csak az állatok használják.


Gondolkodok valami Fólia házon, amilyen zöldség árak vannak manapság az szörnyű 1kg tv paprika 1000Ft... régen volt 300-500Ft .


Értek az ács és bádogos munkához is csak sajnos nincs saját munkás autóm se embereim nincsennek.


Gondolkodok még ilyen burkoló, víz- gáz fűtés szerelő szakon.



Vagy állattartáson.



Vidékről költöztem fel ide a fővárosba de nekem nem jön be.



2021. jan. 4. 12:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

ács

bádogos

burkoló

víz- gáz fűtés szerelő

állattartás

2021. jan. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Mihez értesz a legjobban, és mivel tudnál kitűnni azon a piacon, amelyben Te jobb vagy különlegesebb vagy másoknál?


Mert nem a vállalkozás fog Neked pénzt termelni - ez tévedés. Te fogsz pénzt termelni a vállalkozáson keresztül!

2021. jan. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
88%
tehát ha jól értem fogalmas sincs a kertészkedésről. ezért azt nem ajánlom. lehetne belőle pénzt keresni, akár csak 1 fóliából is, de ahhoz nagy szakértelem kéne. meg ugye vevők
2021. jan. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Ment a zöld!



Értek egy keveset hozzá. Ácsmunkában és bádogos munkában nagyobb a tapasztalatom mivel 3 évet abban dolgoztam.

2021. jan. 4. 13:51
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
A szakmunkákhoz iskolai végzettség is kell, ha vállalkozóként akarod csinálni, nem elég, hogy dolgoztál benne.
2021. jan. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
5# nem kell hozzá, fönim se az és azt csinálja, számláz stb.
2021. jan. 4. 23:04
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Épületgépész vagyok, tudom ajánlani a hőszivattyú felé szakosodást, a jövőben úgyis ezeknek a rendszereknek lesz létjogosultsága.
2021. jan. 5. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
De kell végzettség, csak nem feltétlenül a vállalkozónak, hanem lehet az alkalmazottjának is.
2021. jan. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Bizony a vállalkozás kiváltásához kell, amúgy csak takarításra váltható ki, vagy egyből felveszel dolgozni egy szakképzett embert
2021. jan. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Olyat ismerek aki előbb, fafeldolgozói vállalkozást indított majd később az igények által, kibővítette a foglalkozás rovatott, belevágott a tetőszerkezet építésbe és tetőfedésbe.


És ott egyiknek sincs kimondott ács végzettsége, egyik asztalos pl.

2021. jan. 6. 08:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!