Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Kotyogós kávéfőző beépített...

Kotyogós kávéfőző beépített gumigyűrűjét ki lehet cserélni?

Figyelt kérdés
Egyszer véletlenül víz nélkül tettem fel főni, nem tett jót neki, azóta így használom, de kezd szétjönni. Szoktam látni külön gumigyűrűket, de nem tudom, érdemes lenne-e ilyet venni.
2021. jan. 5. 16:52
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Lehet cserélni, de pontosan jó méretűt nem biztos, hogy találsz. Én 3 helyen is jártam, vittem a mintát és egy kis maszek boltban találtam anno és láttatlanba 500-at mondott rá, amikor kb 30 ft egy olyan gumi, de megvettem mert neten se találtam hozzá ugyan olyat.
2021. jan. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Általában "hány személyes főző" után van a gyűrű méret, de nem igen stimmelnek vele. Nekem az 1-el kisebb lett jó.
2021. jan. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Ki lehet és kell is. Mi rendszeresen cseréljük, ha látjuk már, hogy nem éppen van már a toppon.
2021. jan. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, bár nem biztos hogy találsz pont olyan méretűt.
2021. jan. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Beépitett nincs,csak ilyen "bele gyógyult)

Vidd a főzőt is magaddal vásárláskor ,az a biztos .

2021. jan. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2021. jan. 5. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!