Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Felhőbe feltöltő Biztonsági...

Felhőbe feltöltő Biztonsági kamerákkal segítség???

Figyelt kérdés
Nos a helyzet az hogy van egy telkünk ahol tartjuk az állatokat és növényeket termesztünk. Beszertném kamerázni a telket,viszont nem akarok kamera szisztémet.... Láttam az interneten WIFIre működő kamerákat csak nem tudom,hogy érnek-e valamit... Mindenesetre olyan kamera kellene ami áramra működik,kültéri,sötétben is lát,internettel működő felhőbe élőben feltöltő,(mozgás riasztó???) és kb. 1-2 napot feljátszó és aztán aut.törlődő kamera kéne. Az a helyzet,hogy áram van,viszont internet nincs de valami olyat olvastam,hogy mivel van benne SIM-kártya ezért az internet kiszolgálóval meglehetne úgy csinálni,hogy a készülék megkapja és csatlakozik az internetre... Ez lehetséges??? Akinek van esetleg ilyen internetes kamerája legyenszíves írja le hogyan csinálta,előre is köszönöm!( azért kérdezem itt,mert a kameraszerelőnk nem ért a Wifis kamerákhoz)

2021. jan. 6. 20:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem keressél egy normális szerelőt.

Ma már egy gyerek is keni-vágja a WIFI-t.

2021. jan. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

2 GB adatcsomagot 1 darab HD felbontású kamera 1 óra alatt kimerít :)


Létezik olyan beállítás, hogy csak állóképet ment amikor mozgást érzékel, de őszintén szólva semmi értelmét nem látom.

Azzal nagyon nem leszel kisegítve, ha másnap reggel kapucnis fekete emberkék képeit nézegeted az üres istállóban.

Vagy lesz nálatok mindig valaki aki 0-24-ben figyeli a kamerákat és AZONNAL autóba vágja magát, amikor esemény történik?


A lopást riasztóval ÉS kivonuló szolgálattal tudod megakadályozni.

2021. jan. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor inkább csak azt kérdezem hogy valakinek van internetre működő kamerája? És ha igen hogy működik neki és hogy csinálta meg....
2021. jan. 6. 21:13
 4/5 anonim ***** válasza:

A kamera nem fog riasztani, ezért érdemes mellé riasztórendszert telepíteni és ha jelez akkor csak ránézel a kameraképre.


Én hagyományos kamerarendszert telepítenék úgy hogy a DVR központ elérhető legyen az interneten keresztül, e-hez elég egy olyan router aminek van sim kártya foglalata. Ez mellé egy riasztó rendszert (ami küldi majd nektek a jelzést a riasztásról).

2021. jan. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az én véleményem az, hogy ne wifis kamerarendszert szereltess fel, hanem hagyományosat, azt is meg lehet úgy csinálni, hogy az interneten keresztül elérhető legyen.

A wifis rendszer csak a fejegységnek küldi a kameraképet tovább wifin keresztül. Tehát itt nem kell UTP kábellel össze kötni a DVR központtal.Áramot persze attól függetlenül ugyan úgy el kell a kamerához juttatni.Ennek nagy hátránya, hogy romlik a képminőség és jelentős késéssel látod a képet. A központhoz min.30 másodperc késéssel megy a jel és ha nem 5G hálózaton nézed meg a kameraképet akkor 1-1,5 perc késéssel látod a kamera képet. Valamint a kamerák elhelyezhetősége attól függ, hogy a vevőegységnek mekkora a wifivel lefedett területe és mik árnyékolják le a jelet.

Amiről te beszélsz az a GSM kamera

Itt minden kamerába külön sim kártya kell, nem minden szolgáltató kártyáját szokta támogatni. Dc áramellátást itt is biztosítani kell, de vannak napelemes verziók is. Ennek elég drága az üzemeltetése, mert mindegyik kamerához külön sim kártya kell és elég nagy adatforgalom kell neki.

2021. jan. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!