Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mi a neve annak a wccsészének...

Mi a neve annak a wccsészének ahol a végtermék (khmm) nem közvetlenül vízbe csobban hanem előbb egy peremre? Ilyen már nem kapható?

Figyelt kérdés
2021. jan. 12. 22:54
 1/10 anonim ***** válasza:
73%

Mély öblítés fogalma: a végtermék közvetlenül a vízben landol. :) Előnye a szagmentesség, könnyebb takaríthatóság. Hátránya a kissé kellemetlen visszafröccsenés. :)


Alacsony öblítés fogalma: a végtermék egy kiképzett panelra érkezik. Előnye, hogy nincs visszafröccsenés. Hátránya, hogy nem szagmentes, és talán nehezebben is takarítható.

2021. jan. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%
Az alacsony öblítésnél az én végtermékem sokszor keresztbe megakad, és wc kefével kell letuszkolnom...
2021. jan. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Koszi:)
2021. jan. 12. 23:26
 4/10 anonim ***** válasza:
60%
Van olyan fajta, ami valahogy a kettő között van. Az a tálca, ami a lapos öblítésűnél van, ennél nagyon meredek és mindkét féle problémát megoldja.
2021. jan. 13. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Utolso! nev v linked van hozza? 3 kislanyt nevelunk, nem szeretnenk h felcsapjon, lanyoknal fokozott a felszallo fertozes veszelye.
2021. jan. 13. 08:41
 6/10 anonim ***** válasza:
26%

Előtte dobsz bele WC papírt, mindenki így csinálja.

Ez a tip. van a "kettő között":

[link]


Úgy lett linkem hozzá, hogy rákerestem, majd képek között kerestem s kb. 15mp múlva megvolt!

2021. jan. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%

Én lapos öblítésű, alsó kifolyású, "tálcásként" kerestem (apám betegsége miatt) és mindenütt megértették.

A lapos vagy síköblítésű WC–nél a kerámia belső terében egy kis tálca van. Akció közben nem csap fel a víz.

Ilyen:

[link]

2021. jan. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Koszi #6, mi is igy csinaljuk, de a ferjem ki van akadva a napi 1wc-papirtekercs elfogyasztasan, emiatt keresek masik megoldast. A nevere pedig azert van szuksegem mert Nemetorszagban kell levadasznom 2 ilyen cseszet v otthonrol kihozatni. At szerettem volna forditani nemetre.
2021. jan. 13. 11:55
 9/10 anonim ***** válasza:
95%
Hát, ha napi 1 tekercs wc papírt elhasználtok, úgy, hogy székelésenként 1 db papírt tesztek a wcbe, akkor inkább egy orvost lenne érdemes keresni, nem wct.
2021. jan. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lapos öblítésű, de ebből is van alsó/hátsó kifolyású, alap/nyújtott hátuljú
2021. jan. 14. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!