Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Társasházban a felettem lévő...

Társasházban a felettem lévő szomszéd felújítást végzett, azóta nagyon hangos a plafon. Lehet, hogy szakszerűtlenül végezték?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy a parketta kidobása után a szalagparketta letétele előtt nem tettek szigetelést? Kötelező? milyen vastag-, milyen anyagból?Van erre valami hivatalos előírás? Addig csönd volt, mig az új lakó ezt nem csinálta meg.Most még a sima járásuk is döng. Mit lehet tenni?
2010. aug. 15. 15:39
 1/10 anonim ***** válasza:
nincs előírás erre vonatkozóan.csinálni nem tudsz semmit, max megkérdezet, hogy mi történt.hogy legalább tudd, hogy mi történt.
2010. aug. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem tudsz semmit tenni. Az ő lakásában azt csinál amit akar és úgy rakatja le, ahogy neki tetszik.

Egyébként nálunk a felső szomszéd (albérlők) mindig hajnali 5-6 körül elkezdenek rohangálni a 46nm-es lakásban. De tényleg szó szerint futkosnak. Akkora dübörgés van, hogy azt hiszem összedől a ház.

Este meg olyan fél11-11 körül elkezdenek bútorokat tologatni is dobálni minden áldott este, úgy hogy a falak is remegnek.

Már megszoktam... :(

2010. aug. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszönöm, akkor nem sok remény van.
2010. aug. 17. 10:54
 4/10 anonim ***** válasza:
Lehet hogy járólapot tettek le mindenhová.
2010. aug. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy butaságot irok, de te a szobád mennyezetét nem tudnád szigetelni? Hungarocellel vagy valami mással?Tudom, hogy a falak azért még vezetik a hangot, de talán nem lesz olyan hangos.A másik lehetőség, hogy amikor teljes zajjal történnek a dolgok, valakit lehivsz tőlük, hátha fogalmuk sincs arról, mennyire áthallatszik a mozgásuk, hiszen eddig nem igy volt.
2010. aug. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Ja az utcsonak igaza van.
2010. aug. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
a hungarocell hangszigetelésben nagyon gyengén teljesít.
2010. aug. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nálunk panelban dettó ez van. Már kész vagyok idegileg. Ezek a járólap és laminált parketta nem valók ilyen több lakásos házakba, annyira elvezetik a hangot, hogy megkeserítik az ember életét. Nálunk a lépcsőházban is ilyen lapok vannak, már a 4-ről hallom amikor elindulnak, ahogy bevágják az ajtót, mi az 1. lakunk. Zengnek a falak, ugye tiszta beton minden, minden zajt elvezetnek. Útálom!!!
2010. szept. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Utána néztem, nem lehet hivatalosan semmit tenni ellene.Meg kell szokni.
2010. szept. 6. 08:37
 10/10 anonim ***** válasza:
Most láttam ezt a kérdést...füldugó segített nálam. Több méret kapható.
2010. szept. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!