Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Sorozatokat/filmeket keresek...

Sorozatokat/filmeket keresek amik ezekhez hasonlóak?

Figyelt kérdés
Na szoval végignéztem a mindhuntert és nagyon tetszett. Igazábol a sorozatgyilkosokhoz valo viszonyulas fogott meg szerintem. Az átkozottul veszett is tetszett (Ted Bundy) es nem reg a night stalkert is megnezteem ( Richard Ramirez). Na a kerdesem az h vannak e hasonlo sorik vagy filmek ha lehet magyarul meg? Am a Hannibal es a gyilkos hajszahoz hasonlo sorik is johetnek csak ne ilyen fbi meg dr.csont legyen. Koszonoom
2021. jan. 25. 18:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Dexter

Mr. Brooks

2021. jan. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A Dexter nem jött be de a másiknak utánna nezek koszii:DD
2021. jan. 25. 19:21
 3/8 anonim ***** válasza:

Homeland sorozat. Nem gyilkost, hanem terroristákat keresnek.

True Detective első évad.

Tetovált lány trilógia

Oldeuboi

Thelma & Louise

Született gyilkosok

Ne hagyj nyomot!



Most láttam sorozat: The Undoing. A szinkron jó. A képek nagyon felkavaróak. Itt is egy gyilkos után megy a nyomozás. Spoiler: Utolsó részt csak igazán erős idegzetűeknek!

Izgalmas. Tanulságos. Szépen ábrázol minden szereplőt. ((És persze Nicole Kidman disznót vág.))

2021. jan. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem hozzairni hogy ha van akk igaz sztoris erdekelnee (ik hannibal es a gyilkos hajsza nem az)
2021. jan. 25. 19:23
 5/8 anonim ***** válasza:

4


A rém(2003)

2021. jan. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
U aztis lattam meg a martfui remet is
2021. jan. 25. 19:44
 7/8 KeyserSöze ***** válasza:

The alienist nem igaz történet de szerintem nagyon izgalmas sajnos feliratos tudomásom szerint


Unsolved mysteries igaz történeteket dolgoz fel gyilkoságokról, eltünésekről


American murder


És a ne**lixnek van egy csomó saját gyártású dokumentum sorozata amik igaz történeteket dolgoznak fel persze he nem akarsz fizetni ezekért a tartalmakért biztos máshol is elérhető

2021. jan. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tetovált lány trilógia nagyon sok valós életből merített eseményekből dolgozik. A könyvben ez jobban ki van fejtve, de a film maga kitaláció. Svédeknél a nácik és a nemi erőszaktevők mindenhol ott vannak és nem kis számban!
2021. jan. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!