Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Redőny rövidítéshez az egész...

Redőny rövidítéshez az egész redőnyt le kell szerelni vagy kijönnek és helyben megoldják?

Figyelt kérdés
Olvastam egy kérdésnél, hogy a szélességét lehet rövidíteni, nálunk 2 évesek az ablakok, redőnyök, de az erkélynél ha rá süt a nap, megszorul és nem megy sem fel, sem le. Az erkély ajtó mellett mindkét oldalt ablak van, azokon is van redőny, ahhoz, hogy az erkély redőny sinjét ami szorul arrébb tegyék, arrébb kellene tenni az egyik ablakon lévő redőnyt is a sinekkel együtt. Voltak már a cégtől garanciális javítás miatt (ajtó miatt), de ezt nem tudták megoldani, azt mondták nem lehet, én meg nem akarom szét szedni és szét furkálni az új nyílászárókat...

2021. febr. 17. 22:08
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak annyi a gond, hogy szorul a redőny, akkor nem kell leszerelni teljesen, elég a redőnyléceket kiszedni, és levágni a szélességéből. Nem tudom melyik országrészen laksz, de ha a közelben, akkor szívesen segítek, ezzel foglalkozom.
2021. febr. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!