Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ki hogy költözött fel budapest...

Ki hogy költözött fel budapestre aki mondjuk faluról költözött oda?

Figyelt kérdés
2021. febr. 26. 13:51
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Van különbség a költözést illetően, hogy falu, tanya, város, vgy nagyváros? Vagy mire célzol a "hogy költözött" alatt?
2021. febr. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

Próbálok falusi szavakat használni a válaszhoz. Fogta a cókmókját.

Felült a szamarára, és bandukolt.

2021. febr. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
76%

... átment a kulenclyukú hídon, de természetesen előtte érzelmes búcsút intett Édesanyjának.

Tudom, vannak, akik manapság gőzmozdonnyal mennek.

Ilyen ez a 20. század.

2021. febr. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hamubasült pogácsát kaptam édösanyámtól, oszt vállamra vettem a tarisznyámat.

Mi a kérdés? Beadtam pár cv-t Pestre, felvettek, aztán kibéreltem egy lakást és felköltöztem, diploma után.

2021. febr. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
84%
Többségünk érzelmes búcsút intett gémeskútjának és Bodri kutyájának.
2021. febr. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
De tényleg, mi a kérdés? Hogy ki kezdte ott az egyetemet, és ki az, aki ott talált munkát, vagy ki költözött a budapesti párjához? Mire vagy kíváncsi?
2021. febr. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hogy mindentől mentes választ adjak: semmi különös max eleinte kicsit soknak gondoltam az embertömeget aztán megszokod.


Hahó, nem Japánba költözöl csak Budapestre, az ugyanez az ország, miben lenne feltűnően más?

2021. febr. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Idővel a lakókörnyezetemben itt is ismertem a közértest, patikust, tudtàk a trafikban hogy iszom a kàvém. Itt is kialakul a mikrokörnyezet.

Vendéglàtàsban dolgozom ismer mindenki aki ott éttermet csinàl. Otthon érzem magam.


Az bànt, hogy anyukàmat fiatalon elveszítettem, és a költözés sok közös élményről fosztott meg. 20-on éves vagyok, és büszke volt az önàllósàgomra.

2021. jún. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!