Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Lakas varoson vagy kertes haz...

Lakas varoson vagy kertes haz falun?

Figyelt kérdés
Ti melyiket valasztanatok es miert? Azert hasonlitsuk ossze a falusi hazat a varosi lakassal mert valoszinuleg hasonlo arban mozognak.
2021. febr. 27. 04:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért ez életviteltől, igényektől nagyban függ.

Fiatalon lakás városban, később kertes ház falun, idős korban lakás városban.Én így tervezem nagyjából.

2021. febr. 27. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően bármi, csak végre a sajátom lehessen. De ha választani kell, akkor lakás a városban.
2021. febr. 27. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Akarok-e gyereket (közel kell, hogy legyen az ovi, suli, uszoda stb.), milyen a közlekedés (van-e autóm), milyen gyorsan lennék bent a városban ha sűrgősen kéne, mennyire zavarnának a zajok a városban, milyen környéken lennék, milyen kikapcsolódási lehetőségek vannak?


Személy szerint én a várost mondanám, soha nem éltem vidéken és nem is vonz. De nem dönthetek helyetted, ezért a fenti kérdések alapján dönteném el, hogy melyiket szeretném.

2021. febr. 27. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Ki ezt ki azt szereti. Mindkettőnek van negatív és pozitív oldala. Neked kell dönteni. Én pl sose mennék lakásba. Nyilván az is közrejátszik hogy mindìg is kertesben éltem.
2021. febr. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
En csak a ti velemenyetekre vagyok kivancsi, nem arrol van szo hogy nem tudok donteni, amugy is van mar hazam.
2021. febr. 27. 14:02
 6/8 mindentudó99 ***** válasza:
100%
A kertes élhetőbb szerintem pláne gyerekkel. Ha nem világ végi falu van meló a környéken akkor inkább kertes ház.
2021. febr. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez nagyban függ az igényektől, életviteltől. Mennyire opció faluból bejárni a munkahelyre, esetleg gyereket oviba, suliba vinni? Alapvetően én a házra voksolok, de csak olyan helyen, ahol az infrastruktúra megoldott, tehát egy városi agglomerációban, mondjuk nagyvárostól max 20 km, nem valami Muacsajröcsöge a puszta közepén.
2021. febr. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
En olyan faluban nottem fel ami 10km-re volt egy kisvarostol. Tomegkozlekedessel egyszeruen be lehetett menni es manapsag mar szinte minden csaladnak van autoja is. Iskola, ovoda normalisabb falvakban van es vannak akik gyalog meg biciklivel viszik a gyereket ovodaba.
2021. febr. 28. 02:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!