Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szokás a szemetes zsákot...

Szokás a szemetes zsákot kirakni a lakás ajtó elé a folyosóra?

Figyelt kérdés
Nemrég költöztünk ide ,nagyon jó környék (Győrben) kedves szomszédok (idősebbek illetve 30-as korosztály) Azt vettem észre hogy mielőtt leviszik a szemeteszsákot (3. Emelet) van hogy fél napot ott áll a folyosón. Veszprémben ez nem volt szokás társas házban... Amikor tele van leviszem. Múltkor a kisgyerek pelenkája is jól látszott az átlátszó zsákban. Illik ezért szólni vagy csak nekem fura?

2021. márc. 3. 17:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Normál helyen nem szokás
2021. márc. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk sem szokás, szerencsére. De hogy illik-e szólni? Nehéz ügy, mert fontos a jó szomszédság.
2021. márc. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
39%
Ha senkinek nincs útban, akkor felesleges foglalkozni vele. Pont mert idősek a szomszédok, nekik már nem olyan egyszerű levinni,pláne ha lift sincs. Megtellik, kirakják, és mikor mennek valahova akkor leviszik.
2021. márc. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
paraszt dolog kitenni a szemetet az ajtó elé. ezért én nem is teszem ki soha, hogy ne kelljen senkinek szagolgatnia a bűzt
2021. márc. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Itt ahol most lakom (BP) pont ezt csinálja az egyik földszinten lakó szomszéd.

Mivel átmenetileg vagyok csak itt nem szólok, de k*** nagy pofátlanság, a többi szomszéd is panaszkodik rá

Csak azt nem értem benne hogy kb. 30 métert kell még sétálni a kukáig, miért nem tudja addig már elvinni??

2021. márc. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Én csak reggel rakom ki, indulás előtt pár perccel. De! Mi egyedül lakunk az emeleten, nincs egy szomszéd se. (miénk az egész tetőter).


Ha lenne szomszéd, akkor nem tenném ki ajtó elé meg pár percre sem.

2021. márc. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
100%
Én két emeletes társasházban lakom, és itt van olyan lakó (több is) aki kirakja akár két napra is...
2021. márc. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk konkrétan többször ki lett írva a lépcsőházba, liftbe, faliújságra stb. hogy hagyjanak fel ezzel a gyakorlattal. Közös képviselő írta ki. És azért, mert ez nem csak esztétikai vagy szag problémát jelent, hanem a patkányokat is bevonzza a házba... nálunk is ez történt. Szóval nem kellene kinn hagyni, több szempontból sem.
2021. márc. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
100%
Én albérletben lakom, és láttam hogy más kiteszi a szemetet.
2021. márc. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ez nem divat, de csak azóta mióta “ismeretlen tettesek” rendszeresen szétrúgták a kirakott szemetet. Ez hatott, a szép szó nem. Furcsák az emberek!
2021. márc. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!